Через пожежу на вулиці Бевза в кількох районах Вінниці зник інтернет від “Евересту”

15:24
Автор: Олеся Яненко

Сьогодні, 6 травня, у деяких мікрорайонах Вінниці не працює послуга інтернету від “Еверест”. 

Як повідомляє компанія, послуги тимчасово відімкнули у зв’язку з пожежею на вулиці Бевза. Повідомляється, що про відновлення послуг буде повідомлено додатково.

– У зв’язку з пожежею у будівлі, де розташована підголовна станція, тимчасово не працюють послуги доступу до Інтернету та кабельного телебачення у районі Замостя, Центру та Старого міста, – ідеться у повідомленні.

Зокрема абоненти почали отримувати повідомлення про відключення послуг інтернету. 

UPD: Після 18:00 в компанії “Еверест” повідомили, що керівництво та персонал компанії цілодобово працюють над відновленням послуг. Орієнтовний строк завершення робіт — декілька днів.

Не зважаючи на те, що аварійна ситуація сталася не з вини компанії, тимчасові незручності будуть компенсовані всім абонентам, яким призупинено надання послуги у результаті пошкодження мережі. Про розмір компенсації буде оголошено додатково, йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, сьогодні у Вінниці загорілося офісне приміщення на вулиці Бевза. Станом на 14:01 рятувальникам вдалося запобігти перекиданню вогню на розташоване під одним дахом приміщення “Укргазбанку” та кафе. Через велику площу пожежі та сильний вітер, вогонь швидко поширюється покрівлею споруди на складські приміщення. Наразі триває локалізація пожежі.

Читайте також: У Вінниці на Замості загорілося офісне приміщення. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.