Чечельник на Вінниччині увійшов у ТОП-10 конкурсу «Неймовірні села України»

17:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

Селище міського типу Чечельник Вінницької області потрапило в десятку переможців першого етапу III Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018».

Проект реалізовується Онлайн-ресурсом AgroPortal.ua. В ході конкурсу учасники презентували бізнес-план розвитку власного села чи селища. Найкращі з пропозицій були відзначені Експертною радою конкурсу. Свої заявки подавали 20 сільських територіальних громад.

Окрім Чечельника в десятку фіналістів увійшли: Іловиця з Тернопільщини, Гоща з Рівненщини, Невицьке із Закарпаття, Весела Долина з Одещини, Лебедин з Черкащини, Золотий Колодязь з Донеччини, Крилос з Івано-Франківщини, Новомиколаївка з Харківщини, і Григорівка з Херсонщини.

Метою даного проекту, за словами організаторів, є сприяння взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі. Робиться це задля підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризації життя в селі, інформування про історико-культурну спадщину українського села.

Другим етапом Конкурсу є «Неймовірний сільський автопробіг», який уже стартував і триватиме до 15 липня. Журналісти видання відвідають кожне з 10 сіл-переможців першого етапу Конкрусу, щоб переконатися в їхній неймовірності та доцільності реалізації представленого бізнес-плану. А з 16 липня розпочнеться завершальний етап конкурсу — онлайн-голосування на сайті AgroPortal.ua, яке триватиме до 16 серпня включно.

На переможців IIІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» чекає приз – 150 тисяч гривень, які будуть розподілені між фіналістами. На руки їм видаватимуться не живі кошти, а сертифікати на певну суму. Ті, хто посяде перше місце, отримають 100 тисяч гривень, ті, хто друге і третє – по 25 тисяч.

Також, представник села-переможця Конкурсу отримає унікальну можливість від проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» відвідати восени цього року Німеччину. Там він ознайомиться з тим, як в цій країні відбувається розвиток державного управління та коопераційного самоврядування.

Трійці сіл-фіналістів конкурсу «Неймовірні села України 2018» буде вручена річна передплата на журнал Agroexpert, а одному із 10 переможців Посольство Королівства Нідерланди в Україні подарує величезний кошик тюльпанів, задля подальшого їх висадження на клумбі, і прикрашення в такий спосіб свого села.