Бухгалтерія міста: на що витрачала бюджетні кошти Вінницька міська рада минулого скликання

17:50
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вже невдовзі нове скликання Вінницької міської ради ухвалить бюджет міста на наступний рік. Це головний фінансовий документ, за яким Вінниця житиме увесь 2021-ий. 

Висловити свою думку з приводу витрат міської громади, які плануються в наступному році, вінничани зможуть також вже днями. А Vежа своєю чергою вирішила дослідити, на що міські депутати попередніх скликань вирішували витрачати громадські кошти в минулі роки.

Так, як повідомили у відповіді на наш інформаційний запит, Вінницька міська рада сьомого скликання на своїх сесіях ухвалила майже 2,5 тисячі рішень та розподілила майже 20,7 мільярда гривень. Найбільше коштів витрачалось на освіту, соцзахист та житлово-комунальне господарство.

За час каденції міськради 7 скликання, протягом 2015-2020 років відбулось 57 сесій Вінницької міської ради, на які було винесено 2502 проєкти рішень міської ради та прийнято 2487 рішень міської ради.

В 6му скликанні (2010-2015 рр.) відбулось 68 сесій Вінницької міської ради, на які було винесено 2358 проєктів рішень міської ради та прийнято 2342 рішення міської ради

Разом з тим, різниця між розподіленими виявилася майже втричі більшою.

Так, Вінницькою міською радою 6-го скликання за період її роботи було розподілено понад 7,3 мільярда гривень, а 7-го – майже 20,7 мільярда гривень.

За напрямками використання міська рада 7-го скликання розподілила кошти, найбільше витративши на сфери освіти (понад 5,3 мільярда гривень), соціального захисту та соціального забезпечення (майже 4,5 мільярда гривень), житлово-комунального господарства (понад 2,5 мільярда гривень), охорону здоров`я (майже 2 мільярди гривень) та будівництво і регіональний розвиток (понад 1,65 мільярда гривень).

Вінницька міська рада 6-го скликання найбільше витрачала коштів на сфери соціального захисту та соціального забезпечення (понад 1,85 мільярда гривень), освіти (понад 1,84 мільярда гривень), охорону здоров`я (майже 1,15 мільярда гривень), житлово-комунального господарства (понад 719 мільйонів гривень), а також транспорт, дорожнє господарство, телекомунікації та інформатику (понад 522 мільйони гривень).

До порівняння: Вінницька обласна рада 7-го скликання прийняла 1013 рішень та розподілила майже 32 мільярди гривень, а 6-го – прийняла 969 рішень та розподілила понад 10,4 мільярда гривень.

Читайте також: У Вінниці планують виділити 22,6 мільйони на реставрацію історичних будівель в центрі міста

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.