Будматеріали, побутові речі та пасочки: з Вінниці на передову повезли допомогу бійцям. ФОТО

16:46
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 28 квітня, з Вінниці в зону ООС вирушили волонтери. Військовим вони, зокрема, передадуть паски, смаколики, дитячі малюнки, а також запчастини, будівельні матеріали та багато іншого. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, допомогу збирали усією громадою. Наприклад, як вже повідомлялося, минулого тижня вихованці дитячих садочків та їхні батьки, а також педагогічний колектив зібрали та передали гуманітарний вантаж для воїнів в зоні ООС.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради Олег Парфілов додав, що від міськради воїнам передадуть будівельні матеріали, запчастини для автомобілів, побутові речі та засоби гігієни.

 

 

До створення великоднього настрою для військових в зоні ООС долучилися і мешканці Деснянського старостинського округу – вони напекли пасочок.

– Ми передаємо пасхи від Деснянського старостинського округу. Хочемо побажати хлопцям на передовій, щоб вони відчули тепло, турботу та щедрість всієї територіальної громади. Дякуємо їм за те, що вони роблять для нас та для всієї України, – зазначила староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач.

 

Благодійний вантаж на Схід країни повезуть кількома автомобілями. Повідомляється, що серед тих, хто поїхав, і ті, хто сам уже побував на війні. Головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради Анатолій Таранюк каже:

– За час пандемії ми передали близько 10 передач. Дітки передають настрій військовим, це я знаю з особистого досвіду, адже чотири роки служив в АТО. І нам було дуже приємно, коли до нас приїздили волонтери. Сьогодні я уже їду четвертий раз в якості волонтера. Ми не спасемо армію, не зможемо всю її перевдягнути, переозброїти, але якщо кожна людина зробить хоч щось для армії, це буде неоціненний внесок, бо по камінчику можна збудувати й будинок. Важливо, коли ти розумієш, що тебе підтримують, і ти відчуваєш, що робиш гарну справу – захищаєш Батьківщину.

Уже не перший раз долучається до збору благодійного вантажу і поїздок на Донбас приватний підприємець, військовий волонтер Володимир Морозов.

– До нас телефонують наші побратими, друзі й кажуть, що їм потрібно. По можливості ми задовольняємо їхні потреби. Сьогодні ми веземо автозапчастини, деталі до бензопили та самі бензопили, мастило, інструменти. Ми відвідаємо шість підрозділів. Ми подякуємо нашим хлопцям і передамо трішки домашнього затишку, адже це дуже важливо для них, – додав Володимир Морозов.

 

Читайте також: Солодощі, малюнки і вітання з Великоднем: вінницькі садочки зібрали допомогу для бійців. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.