В 2019 році у Вінниці передбачені роботи з капітального та поточного ремонту об’єктів благоустрою та їх утримання: ремонт асфальтного покриття доріг, очистка колодязів тощо. І на це в бюджеті Вінницької міської ОТГ передбачено 300 мільйонів гривень.
Григорій Пурдик, директор Департаменту міського господарства, під час засідання виконавчого комітету міської ради доповів, що левова частка цих коштів, а саме – 152 мільйони – передбачено на ремонт об’єктів благоустрою.
Для порівняння, у 2018 році ці видатки складали 285 мільйонів 300 тисяч гривень, з яких, зі слів Григорія Пурдика, на ремонт об’єктів благоустрою було передбачено 156 мільйонів.
Посадовець зазначив, що в поточному році у Вінниці заплановано провести зокрема таке:
– поточний ремонт 65 тисяч м2 асфальтового покриття доріг;
– капітальний ремонт 91 тисячі м2 асфальтового покриття доріг;
– реконструкція та будівництво вулиць, загальною площею 30 тисяч м2 (сюди ж входить і вулиця Замостянська: від вулиці Стрілецької до проспекту Коцюбинського);
– ремонт доріг із щебеневим покриттям, площею 16 тисяч м2;
– ремонт та очистка 186 колодязів питної води;
– ремонт та очищення мереж зливової каналізації на 42 вулицях.
Григорій Пурдик зазначив, що станом на 15 квітня 2019 року у Вінниці, наприклад, вже “знято аварійність на дорожному покритті вулиць Максимовича, Батозька, Данила Нечая, Шепеля, Богуна, Зулінського, Гальчевського, Черняхівського та багатьох інших”.
Також у 2019 році, однак вже за рахунок видатків бюджету міської ОТГ, заплановані роботи по асфальтуванню 23 прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків на суму 25 мільйонів 400 тисяч гривень.
Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що у Вінниці планують відремонтувати 20 дворів біля багатоповерхівок. Зокрема, першим відремонтували двір будинку №9 по вулиці Станіславського.
Що ж до 300 мільйонів гривень, на роботи з капітального та поточного ремонту об’єктів благоустрою та їх утримання, то Грирогій Пурдик додав, що вони передбачені й на підготовку установ житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
Наприклад, він наголосив, що керівникам підвідомчих комунальних підприємств, особливо шляховим підприємствам, належну увагу потрібно буде звернути на підготовку протиожедежних сумішей для посипання вулиць в зимовий період. Так з його слів, на наступний сезон потрібно буде заготовити 10 тисяч тонн кам’яної солі та 1685 тонн відсіву, а також подбати про ремонт спецтехніки та забезпечити запаси паливо-мастильних матеріалів. Зі слів Григорій Пурдика, цим необхідно займатися вже з сьогоднішнього дня.
Нагадаємо, що у Вінниці відмовилися від посипання вулиць бішофітом, після цьогорічного експерименту, бо це, зі слів Сергія Моргунова, “гроші на вітер”.
Фото автора та зі сторінки Сергія Моргунова у Facebook
Ілюстративне фото – velarm.com.ua
Дякуємо!
Тепер редактори знають.