“Буде більше, ніж просто концерт”: Dakh Daughters покажуть у Вінниці “виставу-дзеркало”

15:48
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці 15 лютого виступить театрально-музичний гурт “Dakh Daughters”. Акторки мають презентувати нову музично-драматичну документальну виставу про феномен артиста “Make Up”.

Про це повідомляється в анонсі заходу на сторінці Air ГогольFest.

“Dakh Daughters” на Air ГогольFest 2018

 

– Це (“Make Up”) – музична вистава-дзеркало, через яку вони вдивляються у самих себе, а глядачам делікатно привідкривають мистецьку кухню. Оті дрібниці і деталі, приватні історії, з яких потім виникають вірші, складаються пісні, народжуються вистави.

Це буде більше, ніж просто концерт – це буде справжній музично-театральний перформанс від актрис ЦСМ “ДАХ”, вихованок геніального Влада Троїцького – – йдеться в анонсі нового проекту.

Організатори зазначають, що у “буремному 2020-му” переносили заплановане дійство Dakh Daughters у Вінниці тричі – виступ мав відбутись ще у квітні. А у 2021 році нарешті з’явилась “можливість фізично провідчувати присутність мисткинь на сцені”.

Організатори нагадують, що востаннє Dakh Daughters виступали у Вінниці на Air ГогольFest 2018. Тоді виступ дівчат перетворився на музично-театральну виставу з панком, рейвом, тонкою драматургією, жорсткими трамплінами емоцій та слемом під сценою у фіналі.

Зазначено, що у виставі використовуються тексти Тетяни Гаврилюк, Соломії Мельник, Руслани Хазіпової, Zo, Анни Нікітіної, поезія Рубоко Шо, Михайля Семенка, Євгена Плужника, Ліни Костенко, Льюїса Керрола, Юрія Іздрика, Мирослава Лаюка, а також композиції ДахаБраха. Режисером виступив Влад Троїцький, драматургом – KLIM.

Вистава “Make Up” має відбутися 15 лютого, о 19:00 у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. Садовського (Вул. Театральна, 13).

Вартість квитків (які можна придбати ТУТ) складає від 250 до 500 гривень. Всі квитки, придбані раніше – дійсні. Зазначається, що концерт-вистава відбудеться з дотриманням карантинних вимог. Глядачів просять звернути увагу на розсадку та ціну квитків.

Фото з архіву

Читайте також: Доньки ДАХу в ангарі діамантового заводу: як завершився Air ГогольФест у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.