Бригади майстрів з Вінниччини відновили 10 будинків на Херсонщині

13:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

Бригади майстрів з Вінниччини повністю відновили десять перших будинків калинівчан на Херсонщині в рамках загальнонаціонального проєкту «пліч-о-пліч».

Як повідомляє очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов, там замінили покрівлю, встановили металопластикові вікна та двері, здійснили фасадні роботи. Для відновлення будинків на Херсонщину відправили вісім фур з будівельними матеріалами. Це газобетонні блоки, цемент, шпаклівка, монтажна піна, цвяхи, арматура, будівельний інструмент.

Зазначено, що бригади з Вінниччини працюють в Калинівському майже три місяці. За цей час до формування бригад та забезпечення технікою долучилися 22 територіальні громади Вінницької області. Загалом задіяли 125 людей, які працювали на волонтерських засадах.

Так, тергромади Вінниччини надавали спецтранспорт, мікроавтобуси та автобуси для перевезення будівельних інструментів та працівників бригад. Зокрема, Барська громада передала пожежний автомобіль.

Наразі спеціалісти Вінницької ОВА продовжують обстежувати пошкоджений житловий фонд та соціальну інфраструктуру сіл, які входять до Калинівської громади. Крім цього, розпочали актування пошкоджень ще в одній громаді – Великоолександрівській. Поки що визначається об’єм необхідних робіт та їх вартість, набирають робочий матеріал для подальшого планування.

Фото – зі сторінки Сергія Борзова у Facebook