Бригаді територіальної оборони Вінниччини передали теплий одяг, взуття та спальні мішки

16:36
Become a Patron!

Бійцям 120-ї бригади територіальної оборони Вінниччини, які зараз перебувають на фронті, передали теплий одяг, взуття та спальні мішки.

Про це повідомляє очільник Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий, який передавав усе спільно з очільником Вінницької ОВА Сергієм Борзовим.

 

 

 

Як інформують на сайті Вінницької обласної військової адміністрації, з обласного бюджету на закупівлю зимових речей для наших військовослужбовців було спрямовано майже 20 мільйонів гривень.

За словами директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОВА Богдана Зубчика, в комплект входять: тепла куртка, штани з підкладкою, флісова кофта, шкарпетки, спальні мішки, зимові рукавиці та берці, які витримують мороз до 10 градусів і більше.

 

 

Зазначено, що одяг, закуплений для захисників, пошитий з дотриманням усіх необхідних стандартів і норм – нижній шар костюмів надійно зберігатиме тепло, а верхній має водовідштовхувальні властивості. Це ж стосується і тактичного взуття, виготовленого з відповідними мембранами, що також дозволяє зберегти тепло та уникнути потрапляння вологи всередину.

Богдан Зубчик зазначив, що “усе це не затримається на складі, а вже завтра поїде за призначенням”.

– Одним із пріоритетів роботи обласної Ради у 2022 році стала допомога Збройним Силам України та територіальній обороні. Дуже важливо підтримувати наших бійців, які несуть службу на передовій! – йдеться у дописі.

Фото – з Facebook-сторінки Вінницької облради

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.