× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Боже, вільна школа» у Вінниці має менше місяця для збору коштів на нове приміщення

21:36
Автор: Олеся Яненко

Вінницький освітній проєкт “Боже, вільна школа” активно збирає кошти на відбудову “школи” для хоумскулерів. Будинок, який батьки будували власними силами раніше, згорів, тому для облаштування нової будівлі батьки розпочали фандрейзингову кампанію.

Відтак, на сайті “Великої ідеї” ініціатори проєкту для дітей-хоумскулерів розпочали збір коштів для облаштування свого будинку зсередини. На сайті вони пишуть, що “сподіваються стати “точкою збору” для тих, кому близька вільна освіта”:

– Ми хочемо створити місце, де перетинаються шляхи, знаходять відповіді та ставлять нові питання. Ми плануємо кемпи, семінари, дискусії, кінопокази та інші події. Ми мріємо, щоб наш “боже, вільний” простір був доступний для дітей та дорослих, які цікавляться альтернативною освітою.

На цей момент проєкт на Спільнокошті зібрав 273 267 гривень з 376 390, відтак це 73% від загальної суми, яку збирають ініціатори проєкту. Аби зібрати більше, ніж сто тисяч у них залишилося лише тридцять два дні.

Нагадаємо, що у травні 2018 року батьки вінницьких хоумскулерів затіяли будівництво школи: заклали фундамент, а стіни зробили з дерев’яного каркаса та панелей із глини та соломи.

На жаль, у лютому минулого року ця будівля згоріла дощенту. Однак батьки не здалися і навесні відновили будівництво школи. За півроку їм вдалося звести новий будинок, але оскільки все роблять власними силами – наразі батьки шукають допомоги в інших. Детальніше про історію “Боже, вільної школи” читайте за ЦИМ посиланням.

До процесу створення будинку активно включались самі діти, які влаштували першу в місті «Барахолку», де продавали іграшки, книги, свої поробки, випічку, зробили листівки із власних малюнків, що вціліли після пожежі. Таким чином діти збирали кошти на відновлення альтернативної “школи”.

Читайте також: “Це всього лише гроші”: у Вінниці відновлюють будинок “Боже, вільної школи” для альтернативної освіти дітей. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.