Борис Джонсон отримав у подарунок сувенірний календар від 59-ї бригади з Вінниччини

18:15
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Експрем’єр Великої Британії Борис Джонсон отримав в подарунок сувенірний календар від 59-ї бригади з Вінниччини.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Як уточнили “Вежі” у самій бригаді, “це було привітання, подарунок. Від командира, від командування, від особового складу”.

 

– Саме у цьому календарі справжній друг України Boris Johnson відзначить червоним дату нашої перемоги. Спільної перемоги. Адже з такими надійними друзями і такою потужною підтримкою усього світу 2023-ій неминуче стане для нас переможним. Віримо й робимо все для цього, – зазначають в бригаді.

Александер Борис де Феффел-Джонсон — британський політик та колишній журналіст; колишній прем’єр-міністр Великої Британії (2019—2022). Після повномасштабного вторгнення РФ до України зайняв проукраїнську позицію, підтримав антиросійські санкції.

59-та окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка (59 ОМПБр, в/ч А1619, пп В4050) — військове з’єднання мотопіхотних військ Збройних сил України чисельністю у бригаду. Бригада підпорядкована оперативному командуванню «Південь».

 

Бригада була сформована вже після початку російської агресії, наприкінці 2014 року. До її складу увійшли три батальйони, які також були сформовані вже після початку війни: 9-й, 10-й та 11-й мотопіхотні, колишні батальйони територіальної оборони. Бригада носить почесну назву на честь Якова Гандзюка — українського військового діяча часів Перших Визвольних змагань. Місце дислокації управління та підрозділів бригади знаходяться в м. Гайсин Вінницької області. Джерело – Вікіпедія

Фото зі сторінки бригади