Борг населення перед “Вінницяоблводоканалом” становить понад 80 мільйонів гривень

14:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

Станом на вчора, 28 березня, населення боргує “Вінницяоблводоканалу” за отримані послуги понад 80 мільйонів гривень. 

Про це “Вежі” повідомила Оксана Поліщук, речниця комунального підприємства. У пресслужбі також зазначили, що понад 80 мільйонів – це сума, яку боргує саме населення, а з початку року рівень розрахунку (серед населення) за водопостачання суттєво знизився.

Разом із тим на фейсбук-сторінці комунального підприємства розмістили жартівливий допис про те, що “вінничани повністю розрахувалися за водоспоживання” і “боргу населення у понад 80 мільйонів гривень більше не існує”, а “20 тисяч абонентів пішли далі й сплатили за воду на три місяці вперед”. Як пояснили у пресслужбі, таким чином у водоканалі вирішили привернути увагу до ситуації та показати “мрії водоканалу”.

– Наразі борг населення перед “Вінницяоблводоканалом” – понад 80 мільйонів гривень і він не зменшується вже тривалий час. У тому числі це борги, які в деяких абонентів “тягнуться” вже кілька років. При цьому з початку року рівень розрахунків за водопостачання дуже суттєво знизився, – зазначили у пресслужбі водоканалу й закликали мешканців вчасно розраховуватись за отримані послуги.

Ілюстративне фото – www.volynnews.com