“Бо кращого дня не знайти”: як у Вінниці “прозоро” одружувалися у День всіх закоханих

21:52
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

В’ячеслав та Віта зізнаються: це було кохання з першого погляду, тому довго чекати весілля вони не могли. Ініціатива одружитися саме 14 лютого – у День всіх закоханих – а точніше навіть у Вечір закоханих, позаяк церемонія відбувалася вже після 19:00, належить саме нареченій. 

Ці молодята з Вінниці пристали на пропозицію Міністерства юстицій, що заохотило молодятам з усієї країни одружуватися на День святого Валентина від світанку і до самої ночі. Таких пар на Вінниччині лише цього дня виявилося понад сотня, а ще 112 закоханих подали сьогодні свої заяви на одруження незабаром.

 – Це була ініціатива команди міністра: організувати майже цілодобовий “марафон” укладення шлюбів 14 лютого. У кожній області визначено по два-три місця, де будуть розписувати такі пари. Наш “Прозорий офіс” на Замості – один з таких путнків, – розповідає керівник ЦНАПу.

Поки всі очікують прибуття молодят і гостей, тут саме подає заяву на укладення шлюбу ще одна пара. Вони не очікували присутності при цьому телекамер і дуже хвилюються: навіть представляються так тихо, що не можна розчути імен.

Згодом чоловік пояснює: познайомилися трохи більше року тому, на новорічному корпоративі. Згодом почали зустрічатися і нарешті вирішили “узаконити стосунки”.

Зрештою, до зали урочистих подій заходять наречені В’ячеслав та Віта разом з гостями та рідними. Мами закоханих вдягнуті просто: прийшли на церемонію прямо з роботи.

 

Вони стоять у куточку, помітно хвилюються і щойно почалася церемонія – починають помалу плакати. Тим часом майбутні чоловік та дружина стають на рушник, дають обітницю любити одне одного до скону, а далі – ставлять свої підписи у документі та під прицілом фото та телекамер – скромно цілуються.

  

Вже після церемонії новоспечені чоловік і дружина розповідають детальніше, як познайомилися: Вячесла щойно повернувся з армії та пішов на дискотеку. Там зустрів свою Віту і відразу закохався. Почали зідзвонюватися, хустрічатися і дуже швидко вирішили побратися. Наречена, вбрана в червону сукню, зізнається, що обрала такий колір, бо він символізує кохання.

 – Я сподіваюсь, що воно нас супроводжуватиме все життя, зокрема й тому, що ми обрали таку дату для весілля. Адже кращого дня не знайти, правда?..

Для тих, хто ще сьогодні має намір створити нову сімю, нагадуємо: “Прозорий офіс” на Замості прийматиме заяви аж до опівночі.

Фото Ольги Мірошниченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.