Блогерка-мільйонниця, яка живе у Вінниці, підтримала “право” слухати російську музику

18:08
Автор: Vежа
Become a Patron!

Українська блогерка Тетяна Коряк (korya4ka), яка наразі живе у Вінниці, записала серію відео на підтримку права слухати російську музику. Крім того, блогерка стверджує, що в Україні “доходить до абсурду” – коли НІБИТО можуть закривати очі на розкрадання гуманітарки українськомовними. А всі ми, на її думку, “спонсоруємо” війну, адже платимо податки.

Відповідні відео вона виклала на своїй інстаграм-сторінці (серія “Сюр”).

Частина з відео

Так, Тетяна Коряк (псевдонім korya4ka) — українська блогерка, чемпіонка України з фітнес-бікіні, тренерка, нутриціолог та дієтолог. Має понад мільйон підписників в інстаграмі. Нещодавно переїхала до Вінниці.

Зазначимо, що скандальні відео блогерка виклала російською мовою, тож тут – вже перекладений текст.

– Знаєте, я дивлюсь на увесь цей цирк, який відбувається… І невже ви настільки сліпі, щоб не зрозуміти істини. От ви всі кричите щодо спонсорування російської музики через прослуховування. Чому ви тоді мовчите, що досі ми користуємося російським газом (Ред. Насправді з листопада 2015 року Україна перестала купувати блакитне паливо у росії. Україна купує газ насамперед в Європі (Словаччині, Угорщині, Польщі). Крім того, існує практика, коли українські компанії купують зріджений природний газ, привезений до європейських терміналів з США). Чому вас не бентежить, що через Україну йде транзит того ж газу (Ред. Транзит газу дійсно відбувається, однак як повідомляли в березні, російський “Газпром” скоротив транзит газу в Європу через Україну приблизно на 15% – до 36,2 млн куб.м). І там спонсорування війни не на 1-2$, як від прослуховування музики, а на мільярди доларів, – каже блогерка.

Також, на думку блогерки, мають виникати питання і до компанії “Київстар” (через зв’язки власників бізнесу з росією), і до “Телеграму” (який, з її слів, “спонсорує війну”, однак такої інформації про компанію в нашій редакції не знайшли), і до “Тік-Току”(“Китай підтримує Росію”).

Разом з тим, зазначимо, що така аргументація є класичним прикладом “whataboutism’y”(вотебаутизму). Коли фокус розмови зміщується з однієї проблеми на геть інші, “важливіші”. Наприклад, коли порушник каже правоохоронцям не карати його, а зайнятись “серйознішими” злочинцями чи злочинами. Це маніпуляція, адже покарання мають нести всі порушники.

Так, про те, чому прослуховування російської музики – погано, неважливо, на якій платформі та за яких умов, розповіла ютуберка “Хочеш гратися – Перехочеш” ТУТ.

 

– Якщо так посудити, то всі ми спонсоруємо війну – ми ж платимо податки. …Ми придбали ППО. Від уламків (внаслідок роботи – авт.) ППО можуть загинути люди невинні? Можуть. Значить ви теж причетні до смертей невинних, як і я.

Тоді до чого зараз міряння пісюнами – хто кращий українець, а хто гірший, хто має більше інформації, а хто менше. Ви всі сліпі. Доходить до абсурду – що ми готові зжерти російськомовного українця, який може останню сорочку з себе зняти і віддати на допомогу, але ми закриваємо очі, якщо розкрадаються мільйони гуманітарної допомоги українськомовними (Ред. Доказів того, що правоохоронці “закривали очі” на такі розкрадання саме українськомовними громадянами блогерка не надала), – зазначає Тетяна.

На її думку, “ніхто з нас непоінформований”:

– Ми взагалі у всі ці світові плани не посвячені. Не ми віршуємо, як і що буде. А вирішать отам зверху – Америка, Росія, Україна, Китай – як закінчиться ця війна. А що нам лишається – п*здіть на тему російської музики і мови, – зазначає Тетяна.

Також korya4ka критикує демонтаж пам’ятників під час війни через “потреби армії”.

Разом з тим, за кілька днів блогерка виклала нове відео, де вказала, що “не захищає російську музику чи мову, а захищає свободу вибору”. Також вказала, що на своїй сторінці може викладати свою особисту думку і її не переконати у зворотньому, зокрема, в коментарях.

Фото зі сторінки korya4ka

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.