Благодійність та краса: шестеро вінничанок борються за титул «Miss Instagram»

19:35
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

На сайті Національного конкурсу краси “Міс Україна” триває онлайн голосування серед дівчат за титул “Miss Instagram”. Гроші, зібрані шляхом смс-голосування, будуть витрачені на лікування дітей з вадами серця. Серед учасниць шість дівчат представляють Вінницьку область. 

Як ідеться на сайті конкурсу краси, 23 вересня о 12:00 стартувало смс голосування за учасниць, переможниця якого отримає титул “Miss Instagram”. Гроші, зібрані під час голосування (одна смс-ка – 15,94 гривні), будуть направленні на реалізацію проєкту “Краса з метою”, а саме на лікування дітей з вадами серця.

Послуга тільки для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. Вартість відправки sms на номер 2101 для абонентів мережі ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) становить 15,94 грн., ПрАТ «Київстар» становить 15,94 грн., ТОВ «лайфселл» становить 15,94 грн. Тариф вказано з урахуванням ПДВ та ПФ.

Для того, щоб проголосувати, потрібно відправити смс з номером учасниці на номер 2101. Голосування триватиме до 21 жовтня 12:00.

Уродженки Вінницької області:

№13 – Нантіна Дрончак, 26 років.Аби проголосувати за дівчину, варто відправити смс-повідомлення 29 на номер 2101.

“Я народилася в прекрасному місті Вінниця, де закінчила середню школу і архітектурний коледж. Для продовження навчання я переїхала до Києва, закінчила КНЕУ за спеціальністю “Міжнародна економіка”. Брала участь в ТВ-проекті «Супермодель по-українськи», після чого почала працювати в фешн-сфері. Через деякий час модельна діяльність трансформувалася в акторську, я почала співпрацювати з продакшенами, зніматися в рекламах великих іноземних фірм. Подорожувала по багатьох європейським країнам, розширювала свій кругозір. Також працювала ведучою на телеканалі. В цілому я отримую задоволення від свого життя, але знаю, що у багатьох людей немає такої можливості, тому хочу мати ще більше ресурсів, що б робити життя інших хоч трішки краще.”

№9 – Олександра Яремчук, 22 роки. Аби проголосувати за дівчину, варто відправити смс-повідомлення 49 на номер 2101.

“Народилася в Вінницькій обл. Зараз живу і навчаюся в Києві. Закінчила Київський економічний університет за спеціальністю «Менеджмент бізнес організації». Близько 10 років професійно займалася танцями, як в Україні так і за її межами. Займаюся спортом, веду активний спосіб життя, граю в теніс і захоплююся психологією”.

 

№12 – Марія Мискова, 24 роки. Аби проголосувати за дівчину, варто відправити смс-повідомлення 206 на номер 2101.

“Мене звуть Мискова Марія, я живу в місті Київ. Закінчила вищу освіту Реклама і PR, була організатором в благодійних проєктах. 10 років танцювала в ансамблі народного танцю. Активно займаюся верховою їздою, катаюся на лижах, малюю. Я – вегетаріанка, захоплююся психологією. Моє головне натхнення – це подорожі, я відвідала 21 країну, і не збираюся зупинятися. Моєю головною метою є реалізація в улюбленій справі. Іншими словами, проявляти свої таланти і здібності в суспільстві. І бажано на благо цього світу”.

№ 16 – Ольга Шамрай, 24 роки. Аби проголосувати за дівчину, варто відправити смс-повідомлення 117 на номер 2101.

“Захоплююся вивченням мов, вільно володію 4 і ще додатково вчу німецьку. Навчалася і жила в Польщі, але повернулася в Україну. Останніх півроку працювала моделлю в Індонезії і там же займалася благодійністю і очищенням пляжів від сміття, захищаю навколишнє середовище. Останнім часом дуже захопилася дайвінгом і навіть отримала свій перший сертифікат”.

№ 18 – Вікторія Гелитюк, 20 років. Аби проголосувати за дівчину, варто відправити смс-повідомлення 52 на номер 2101.

“Міс Вінниця – 2021, студентка юридичного факультету та проходить навчання на військовій кафедрі, тому наразі навчається відразу у двох університетах. Дівчина займалась 10 років хореографією та є призеркою багатьох танцювальних турнірів. Останні 2 роки Віка займається моделінгом, бере участь у фотосесіях та показах”.

№19 – Єлизавета Мірошніченко, 23 роки. Аби проголосувати за дівчину, варто відправити смс-повідомлення 64 на номер 2101.

“Студентка економічного факультету, але мріє пов’язати своє майбутнє із телебаченням. Дівчина вже має досвід роботи на ТВ у Вірменії. Вільно спілкується англійською мовою та захоплюється танцями, адже все дитинство Юля погастролювала з ансамблем народного танцю “Барвінок” із Вінниці”.

Читайте також: «Тільки в купальниках»: у Вінниці обрали фіналісток «Міс Вінниця-2021». ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.