Благодійність, нові знайомства та 52 кілометри траси: у Вінниці завершилась дев’ята “Закрутка по-Вінницьки”. ФОТО

19:32
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині сьогодні, 17 вересня, відбулась дев’ята, благодійна “Закрутка по-Вінницьки 2023. Парна гонка”. Завдяки велозмаганню, в якому взяли участь 108 людей, вже вдалось зібрати понад 25 тисяч гривень на ЗСУ.

Так, підготовка місця старту, який цьогоріч встановили в Агрономічному, декілька організаторів розпочали ще після 8 години ранку.

Та поступово, крім представників команди, яка організувала змагання, почали долучатись волонтери (які, зокрема, мали чергувати на проблемних ділянках траси), журналісти, медики (які мали чергувати під час івенту) та власне самі спортсмени.

 

 

 

 

 

 

Так, на “Закрутку” приїхали велосипедисти не лише з Вінницької, але й, зокрема, з Львівської, Одеської, Київської, Рівненської областей та міста Київ. Участь у змаганні взяли як чоловіки, так і жінки, як юні велоспортсмени, так і велосипедисти, які в “звичайному” житті є IT-фахівцями чи чиновниками:

– Буду брати участь в парі зі своєю співробітницею. В таких гонках намагаємось брати участь щорічно. Тогоріч гонки не було, але взагалі їхали на “Закрутці” і 50, і 100, 150 кілометрів. В такому форматі найкраще – нові знайомства та час побути наодинці з собою. Адже коли ти виснажуєш свій організм, мозок починає працювати по-іншому. І мені особисто здається, що люди ментально є різними на старті та вже під час фінішу, – розповів Сергій, заступник начальника відділу інформатизації Департаменту інформаційних технологій ВМР.

 

 

 

 

 

 

А Ярослав, який працює IT-фахівцем, поділився, що перед стартом трішки хвилюється:

– Адже хочеться спалити всі накопичені сили протягом перших п’яти хвилин гонки. Але будемо розраховувати сили до кінця дистанції, – розповідає Ярослав.

Зрештою, близько 11 години спортсмени почали попарно стартувати. Загалом траса передбачала подолання 52 кілометрів та фінішування у Вінницьких Хуторах.

Вказано, що всі кошти після закриття організаційних витрат будуть спрямовані на закупівлю турнікетів Sich для ЗСУ. Зокрема, планувалося зібрати хоча б на 100 турнікетів Sich загальною вартістю 57 000 гривень.

 

 

 

 

 


 

Як повідомив Вежі волонтер та організатор змагання Олександр Царевський, станом на 18:28 17 вересня в монобанку зі збором вдалось накопичити 25 369 гривень. Разом з тим, решту зібраних коштів поки не підрахували. Долучитись до збору можна ТУТ.

Фото Євгена Симоненка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.