Біотуалети, матраци та аптечки: Вінниця вдруге отримала гуманітарну допомогу від «ACTED»

10:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця вдруге отримала гуманітарну допомогу від «ACTED», яка підсилить мережу комунальних споруд цивільного захисту громади.

Як повідомляє Вінницька міська рада, у рамках двох поставок до вантажу увійшло: 60 лавок, 3 біотуалети, 2 пластикових баки для води місткістю 1000 літрів, 30 двоярусних ліжок, 30 матраців, 3 модеми Wi-Fi, ковдри, аптечки, вогнегасники, шанцевий інструмент та інший технічний інвентар.

Міжнародна гуманітарна організація «ACTED» сьогодні й до цього забезпечувала доукомплектацію захисних споруд. Раніше також було імплементовано багато активностей у цьому напрямку: і тренінги по психологічній допомозі, і забезпечення ноутбуками для реалізації усіх активностей по зниженню ризиків катастроф департаментами Вінницької міської ради, – каже керівниця офісу «ACTED» у Вінниці Олена Гончар. 

 

Так, у департаменті цивільного захисту зауважують, що отримана допомога дозволить підсилити мережу споруд цивільного захисту міста.

Така підтримка зараз для нас дуже важлива й актуальна. В умовах війни, можливості бюджету обмеженні, тому ми дякуємо таким організації як «ACTED» у наданні цієї допомоги. Отриманий вантаж допоможе створити комфортні умови для перебування мешканців як під час повітряної тривоги, так і надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території громади, – розповідає директор департаменту цивільного захисту Олег Парфілов. 

 

Неурядова міжнародна французька гуманітарна організація «ACTED» заснована в 1993 році. Вона працює в 37 країнах. «ACTED» присутня в Україні з 2015 року, реагуючи на надзвичайні потреби постраждалого від конфлікту населення, що проживало вздовж лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях. Створений у 2019 році Консорціум Зменшення Ризиків спрямовував свою діяльність на попередження, підготовку та захист цивільного населення від надзвичайних ситуацій на сході України. Після 24 лютого 2022 року географія діяльності Консорціуму була розширена на інші області України.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.