Біля вінницької вежі створили величезну вісімку на честь свята весни. ФОТОРЕПОРТАЖ

15:48
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

6 березня, за два дні до “головного жіночого свята” більше сотні студентів вінницьких навчальних закладів зібралися біля Вежі Артинова, аби власними тілами та червоними повітряними кульками утворити велику цифру 8. 

Весняний флешмоб напередодні 8-го березня організувала Вінницька молодіжна рада, аби попри досі не весняну і хмарну погоду нагадати всьому місту, що весна вже на порозі.

З 15:00 молоді вінничани (тільки хлопці і чоловіки), почали збиратися у підніжжя вінницької вежі, де організатори роздали кожному червоні надувні повітряні кульки. Поки тривали приготування до флешмобу, студенти (як і годиться), бавилися з кульками, в результаті чого значна їхня частина, полопавшись, вже лежала на майдані у вигляді червоного ганчір’я.

      

Однак кульок, на щастя, вистачало, тож близько 15:15 більше сотні хлопців, вже вибудуваних у вигляді великої цифри “8”, підняли над головами усі надувні кульки та разом вигукнули “З восьмим березня!”.

      

Журналісти знімали дійство відразу з балкону ТЦ “Sky Park”, і тільки фотограф Vежі ще й забрався на верхівку Вежі Артинова. А паралельно увесь флешмоб фільмував ще й безпілотний квадрокоптер.

Як все було – дивіться у фоторепортажі Ольги Мірошниченко та Андрія Завертаного:

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.