Безпілотники, дрони та сухі душі: Вінницька громада передала чергову допомогу нацгвардійцям та прикордонникам

16:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька громада передала 20 Mavic 3T, 400 FPV-дронів із системами кріплення для скидів та 50 тисяч сухих душів для прикордонників та бійців 14-ї штурмової бригади НГУ «Червона Калина».

Як повідомляє Вінницька міська рада, безпілотники Mavic 3T на передовій здебільшого використовують саме для розвідки.

– Ударні FPV-дрони використовують для ураження живої сили та техніки ворога. Такі дрони зараз є одним із основних ударних засобів на фронті, крім, звичайно артилерії, РСЗВ, авіації. Це робочий інструмент саме на передньому краї, – каже військовослужбовець однієї із частин, що отримала допомогу.

Крім цього, є потреба у сухих душах, тому що бійці на передовій не мають відповідних умов для задоволення гігієнічних потреб. Сухі душі зручно носити з собою, вони легкі та не займають багато місця в споряджені.

За словами заступника міського голови Ігоря Откидача, за перші пів року із бюджету громади скерували 410 мільйонів гривень на підтримку оборонців. Загалом на пріоритет «Безпека та оборона» заклали близько 1 мільярд гривень:

– Ми продовжуємо працювати із запитами оборонців. Закуповуємо за тендерами те обладнання, на яке є запит. Також із міського бюджету передаємо субвенції військовим частинам, аби Захисники самостійно могли придбати те чи інше обладнання.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці відбувся дев’ятий благодійний захід польової кухні пам’яті Тараса Сича. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.