Без черг та з окремими фахівцями: у Вінниці у двох “Прозорих офісах” запустили адмінсервіс “Ветеран”

17:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці у двох “Прозорих офісах” з’явився адмінсервіс “Ветеран”. За два тижні функціонування цією послугою скористалось більше 130 людей.

Як йдеться на Telegram-каналі міського голови Сергія Моргунова, в межах послуги військових без черг приймають окремі спеціалісти.

– Працівники допомагають військовим оформляти послуги соціального спрямування, зокрема, муніципальні пільги та компенсації, гумдопомогу, оформляють різні документи та працюють по інших питаннях, – зазначено в публікації. 

Як згодом додали у Вінницькій міськраді, адмінсервіс направлений на допомогу сім’ям військовослужбовців та членів їх сімей, а також для сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць. Від 1 травня, коли адмінсервіс стартував, 131 людина скористалася ним і отримала понад 300 послуг. 

– Так, за адресами “Прозорий офіс”: пр. Космонавтів, 30 (2 поверх) та вул. Замостянська, 7 (2 поверх), перше та друге місце в ЦНАП відведені для надання повного спектру соціальних послуг військовослужбовцям, членам їх сімей, а також родинам загиблих (померлих) Захисників та Захисниць. Фахівці департаменту соціальної політики міської ради надають вичерпні роз’яснення для наших ветеранів та їх сімей за новою соціальною послугою, – йдеться на сайті ради.

Нагадаємо, у квітні в “Прозорому офісі” на Соборній в тестовому режимі запровадили нові послуги: реєстрації народження, шлюбу та смерті. Згодом стало відомо про першу державну реєстрацію шлюбу в цьому “Прозорому офісі”.

Фото – з Telegram-каналу Сергія Моргунова

Читайте також: Реєстрація народження, шлюбу та смерті: “Прозорий офіс” Вінниці запроваджує нові послуги в тестовому режимі

Читайте також: У вінницькому ЦНАП “Прозорий офіс” провели першу державну реєстрацію шлюбу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.