Автозапчастини від X-team: оригінальність, можливість перевірки та лояльні ціни

13:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Обираючи запчастини до автомобіля, кожен автовласник розраховує, що та чи інша деталь працюватиме тривалий час та якісно виконуватиме свою функцію. Відтак, купувати автозапчастини варто лише у перевірених продавців, аби уникнути неприємних несподіванок. 

При цьому важливим є перевірка запчастин перед встановленням – це дозволяє бути впевненим у тому, що деталь справді відповідає необхідним вимогам і характеристикам та буде працювати коректно. 

Якщо ви шукаєте можливість придбати якісні запчастини до авто, радимо звернути увагу на інтернет-магазин X-team. Він посідає лідерські позиції на ринку інтернет-торгівлі новими та вживаними запчастинами. Зокрема – до автомобілів Subaru.

Далі розповімо про все детальніше. 

Чому варто обирати X-team

Передусім X-team пропонує найширший вибір запчастин до авто. Так, це оригінальні запчастини Subaru, запчастини з розбірок та аналоги.

Так, запчастини з розбірок – це оригінальні заводські деталі Subaru, що були у використанні. Вони були зняті з машин з Японії чи США. Такі деталі працюють менше часу за нові, однак є суттєво дешевшими.

Нові оригінальні запчастини Subaru виготовляють на ліцензійних заводах-виробниках у Японії, Кореї та в Європі. 

Аналогічні до оригінальних Subaru запчастини в інтернет-магазині X-team експлуатувалися та перевірялися компанією. Ці деталі вироблені зазвичай на тих же заводах, де й для Subaru. 

Деталі підходять для європейських та американських версій Subaru (при замовленні уточнюйте про цей параметр менеджеру).

Також до компанії можна звернутися щодо купівлі запчастин до NISSAN. 

Як вже зазначалось, ключовим є можливість оглянути деталі та перевірити їх перед тим, як придбати. При цьому лідерство на ринку дозволяє компанії встановлювати на ці запчастини найбільш лояльні ціни. 

Окрім того, X-team надає послуги сервісного обслуговування автомобілів на своїй СТО. До слова, ралійна команда компанії має великий досвід участі у змаганнях та є чинним чемпіоном України з класичного ралі. Так, саме X-team експертно готують авто до змагань та надають послугу з обслуговування.

Ще фахівці можуть надавати супровід у процесі купівлі-продажу автомобілів Subaru, послугу тюнінгу Subaru з використанням оригінальних аксесуарів та інші послуги з ремонту та обслуговування машин.

В якості підсумку

Як можна підсумувати, X-team є досвідченим продавцем, що гарантує якість своїх товарів та високий рівень сервісу. 

Знайти необхідні автозапчастини можна на сайті X-team, скориставшись зручними фільтрами та категоріями. 

Склад компанії розташований у Києві. При цьому доступна послуга самовивозу або ж доставка транспортними компаніями у найкоротші терміни (залежно від термінів та пункту призначення, можлива безкоштовна доставка по Києву та області).

Для доставки поза межами Києва є опція доставки з післяплатою: покупець спершу оглядає запчастину і лише за цим оплачує.

Якщо ви маєте запитання щодо тієї чи іншої деталі, оплати чи доставки, то завжди можна звернутися до фахівців X-team – усі контакти вказані на сайті компанії. 

Фото з сайту X-team