× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Антикорупційний наказ”: вінницька поліція хоче посилити “дисципліну та моральність”

17:28
Автор: Андрій Качор

Збільшення кількості виявлених фактів корупції серед працівників поліції у Вінницькій області спонукає поліцейське керівництво підвищувати “дисципліну та моральність” місцевих поліцейських.

Окрім того поліцейські пройдуть екзамен зі знання антикорупційного законодавства: про це сьогодні повідомив керівник поліції Вінниччини Юрій Педос, передає “ДеПо”. Причиною таких заходів став черговий факт затримання на хабарі посадовця МВС на Вінниччині.

  • Ця людина працювала раніше на керівній посаді. В одному з районів. І мною вона була звільнена. У минулому році. За незадовільні результати. Але оскільки він пройшов атестацію, йому було запропоновано іншу посаду, на ступінь нижче. Він був призначений заступником керівника відділення поліції. Це був єдиний заступник, а керівник пішов у відпустку, то й поклав на нього обов’язки керівника, – повідомив Педос.

Читайте також: Вінницька поліція офіційно дозволила протидіяти журналістам. ДОКУМЕНТ

  • Нагадаю, у нас працює 3700 чоловік. Тому, звичайно, можливі такі випадки. Ми проведемо додаткові заняття з особовим складом, працюватимемо на випередження.
Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.