× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Американці допоможуть вінницьким переселенцям відкрити власну справу

19:30
Автор: Юлія Плахтій

Навчити переселенців та «вразливі категорії населення» займатися бізнесом та допомагати їм у цьому планують у Вінниці. Вже наступного тижня у Вінниці стартує тренінгова програма проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Про це розповіла Світлана Дубина, організатор проекту у Вінниці, представник голова правління ГО «Інформаційний центр «Вісь». Проект складається з двох компонентів: перший – створення нових робочих місць (гранти до 300 тисяч гривень), другий – навчання і стартапи (гранти до 38 тисяч гривень кожен).

Також проект передбачає підтримку підприємств: аналіз бізнес-планів, менторство, спеціалізовані тренінги, консалтинг, допомога у пошуку та навчанні персоналу тощо.

  • 11 квітня починає навчання на 10-денному модулі перша група учасників, які після навчання зможуть подати заявку на участь в конкурсі стартапів із фондом у 38 000 гривень. У травні почнемо набір у групу людей з інвалідністю. Умови такі самі – грунтовні 10-денні сесії та можливість отримання гранту на стартап на конкурсній основі, – розповіла Світлана Дубина.

У Вінницькій області проект діятиме протягом наступних двох років – за цей час буде навчено 5 груп по 25 осіб.

  • В області буде створено Центр підтримки бізнесу на базі неурядової організації Інформаційно-просвітницький центр «Вісь». Центр проводитиме навчання для бажаючих започаткувати власну справу, надаватиме гранти для реалізації найкращих бізнес-планів, здійснюватиме подальший супровід новостворених підприємств та існуючих підприємств, які співпрацюватимуть з Проектом і працевлаштовуватимуть ВПО та інші пріоритетні категорії громадян, такі як демобілізовані військовослужбовці, жінки, люди з інвалідністю та інші, – каже Світлана Дубина.

Заявки на участь у тренінгу 11 квітня вже не приймаються, але є ще можливість зареєструватись на участь в подальших заходах проекту – надіславши запит на пошту eopacvinnytsia@gmail.com. Після цього учаснику буде надіслано реєстраційну анкету. Детальну інформацію можна знайти на сайті.

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» впроваджується Українським Жіночим Фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). У Вінницькій області представляє проект Вінницька ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ». Окрім Вінницької, проект буде запроваджений ще у п’ятьох областях: Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Херсонській та Житомирській.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.