“Амбасадори Вінниці”: до участі у проєкті запрошують підприємців зі сфери агропромисловості

16:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницькі підприємці зі сфери агропромисловості мають можливість взяти участь у проєкті “Амбасадори Вінниці”. Реєстрація на конкурсний відбір триватиме до 20 вересня.

Як повідомляє Вінницька міська рада, учасники та учасниці отримають доступ до практичних знань та навичок у сфері торгівлі, маркетингових компонентів. Також – проведення В2В зустрічей, ведення перемовин, презентації свого бізнесу та налагодження співпраці з іноземними компаніями. Крім цього, будуть навчальні вебінари, індивідуальні консультації з експорту, презентаційні матеріали та бізнес-місія до Польщі.

Так, до участі в проєкті відберуть 10 експортоорієнтованих компаній, де є від 5 до 100 найманих працівників і в яких є наявна готова продукція для продажу на зовнішніх ринках чи мінімальний досвід у цьому напрямку.

Всіх охочих запрошують взяти участь у конкурсному відборі. Зареєструватися можна до 20 вересня за ЦИМ посиланням, а результати відбору оприлюднять 22 вересня.

Для додаткових консультацій можна звертатися за номером телефону 0631361943 або писати на пошту [email protected] (Іванна Кобзар).

Проєкт зініціювали EU4Business, Клуб успішної молоді та Business People Club за підтримки Вінницької міської ради.
Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Фото – tsn.ua

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.