Активісти вимагають скасувати концерт “Время и стекло” у Вінниці через гастролі в Росії

11:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

Активісти вінницьких патріотичних організацій вимагають скасувати запланований на 13 березня у Вінниці концерт поп-гурту “Время и стекло”, відомого регулярними гастролями на території країни-агресора. 

Про це повідомляє “Студентська Свобода Вінниччини”, яка планує акцію протесту перед початком концерту, що має відбутися в Будинку офіцерів. Як йдеться в повідомленні організаторів, “учасники цього гурту з 2015 року не менше 20 разів виступали в Російській Федерації – країні-агресорі, яка окупувала Крим і частину Донецької та Луганської областей, спонсорує сепаратистські утворення «ДНР» і «ЛНР», а громадяни якої щодня вбивають наших співвітчизників.

Також випадок 2 липня 2017 року під час виступу в Анапі (Російська Федерація, Краснодарський край), де учасник гурту Олексій Завгородній звернувся до слухачів: “… вы будущее поколение нашей страны ” змусив задуматись, громадянином якої країни виконавець себе вважає”.

Активісти вважають, що “вищеперераховані факти ставлять під сумнів користь виступу гурту «Время и Стекло» у місті Вінниця. З високою імовірністю він зашкодить патріотичному духу в області, яка межує з іншим підтримуваним Російською Федерацією сепаратистським утворенням – Придністров’ям. Також цинічно, що захід планується проводити в будівлі, яка належить Міністерству оборони України”.

На запитання, що саме передбачатиме запланована акція на 18:00 13 березня під стінами Будинку офіцерів, активіст Андрій Гайдай відповів:

 – Ми застосовуємо всі можливі правові способи для приведення до тями керівництва Будинку офіцерів: від депутатських звернень до пікетувань.

Крім того активіст додав, що група лідерів місцевих патріотичних організацій ще 4 березня зверталися до керівництва Будинку офіцерів та організаторів концерту у Вінниці. Під зверненням також підписалися депутати Вінницької обласної ради.

Зазначимо, що за останні роки гурт “Время и стекло” справді неодноразово виступав на території країни-агресора, про що свідчать інформація щодо здійснених концерт на офіційній фейсбук-сторінці гурту.

 

Нагадаємо, що саме гастролі в Росії українських музикантів не дозволили Україні цьогоріч обрати свого представника на конкурс “Євробачення”-2019.

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.