× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Агенти змін” шукають підлітків для “школи громадянської участі”

16:05
Автор: Олеся Яненко

“Агенти змін” запрошую школярів з усієї країни взяти участь у 8-й школі “громадянської та волонтерської участі” для підлітків. Такий проєкт покликаний розвивати у дітей громадянську позицію та здатність до самореалізації у громадянському суспільстві.

Як ідеться в анонсі, школа з громадянської участі «Агенти змін» від Національного центру “Мала Академія Наук України” запрошує учнів 8-10 класів взяти участь у їхніх заняттях, які відбудуться цієї весни у Києві.

Школа “Агенти змін” є першою в Україні спробою системного навчання дітей громадянській освіті, що передбачає створення умов для формування у підлітків активної життєвої позиції, здатності до самореалізації в умовах громадянського суспільства та надбання успішного соціального досвіду.

Заснована у 2015 році Катериною Клюзко. Заняття Школи формують в учасників усвідомлення своєї ролі у громаді, участі та можливостей впливу на її розвиток, та поглиблять розуміння понять «громадянське суспільство», «громада», «відповідальна участь». Усі заняття в школі відбуваються в ігровій, невимушеній та творчій атмосфері із застосуванням неформальних інтерактивних методик “leaning by doing” з досвідченими тренерами та запрошеними лекторами.

Школа відбуватиметься в Києві у чотири етапи (по три дні у березні, травні, жовтні та листопаді). Для учасників передбачені домашні завдання та консультації в режимі оn-line. Перший етап Школи відбуватиметься для однієї з груп з 15 до 19 березня, для іншої – з 19 до 22 березня.

Для участі у школі “Агенти змін” необхідно:

  • заповнити анкету за ЦИМ посиланням;
  • прочитати промову Джона Кеннеді 1963 року “Я — берлінець” ТУТ.
  • переглянути відеокліп “Rag’n’Bone Man – Human”;
  • написати есе на 400-500 слів на тему: «Хто я і що для мене важливо?» та надіслати на електронну адресу scakyiv@gmail.com. Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад,Іванов_Андрій_есе_Хто_я.doc).

У дописі зазначається, що “есе має бути власним інтелектуальним продуктом учасника відбору за принципом доброчесності. Будь-які цитування без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат, такі роботи не розглядатимуться”.

Дедлайн для виконання усіх умов – 10 лютого 2020 року (23:59)

Результати будуть відомі не раніше 17 лютого 2020 року. Учасники, які пройшли відбір, отримають повідомлення на електронну скриньку, вказану в анкеті. Додаткова інформація за електронною адресою scakyiv@gmail.com.

Участь у школі безкоштовна. Всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами за рахунок НЦ “МАНУ”. Місце проведення – Учбово-рекреаційний центр “Міжнародний центр дитячої наукової творчості” (Київ, Пуща-Водиця, вулиця Квітки Цісик, 14)

Проєкт реалізується НЦ “Мала академія наук України” спільно з Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією “Агенти змін” та Центром політичних студій та аналітики “Ейдос”.

Фото – з фейсбук-сторінки школи “Агенти змін”

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.