Аеропорт, залізничний вокзал і ТРЦ: у Вінниці повідомили про замінування низки об’єктів

15:01
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці закрили ТРЦ “Sky Park” через повідомлення про замінування. Також відомо про замінування залізничного вокзалу, аеропорту та низки інших об’єктів.

Речниця ГУНП у Вінницькій області Анна Олійник повідомила про те, що інформація про замінування відразу декількох об’єктів надійшла їм на електронну пошту близько 13:30. Було сформовано чотири вибухотехнічні групи та чотири слідчо-оперативні групи поліції.

Наразі спеціалісти перевіряють ТРЦ “Sky Park” та інші об’єкти. Також, зі слів Анни Олійник, вони перевірили залізничний вокзал та аеропорт: вибухівки там не знайшли. Про точну кількість “замінованих” об’єктів правоохоронці обіцяють повідомити після остаточної перевірки кожного.

Раніше нам вдалося зв’язатися з ДСНС у Вінницькій області. Там також підтвердили інформацію про повідомлення щодо замінування ТРЦ “Sky Park” і залізничного вокзалу. На запитання про те, чи можуть це бути такі ж повідомлення, як і навесні та влітку минулого року, речник відповів: “Думаю, цілком можливо”.

Нагадаємо, що минулого року у Вінниці та інших містах України дуже часто повідомляли про масові замінування низки об’єктів: готелів, навчальних та медичних закладів, вокзалів, торгових центрів тощо.

Тодішній перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін, емоційно висловлювався з приводу цієї ситуації,  називаючи “мінувальників” “покидьками” та повідомивши, що такі дії – це складова терористичної діяльності РФ проти України.

Читайте також: На Вінниччині військовий “пожартував” про замінування бази зберігання боєприпасів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.