-
03 Жовтня/ 19:11
Vinnytsia
Публікація03.10.1719:11
Спілка українських підприємців відкриває представництво у Вінниці та шукає керівника
Вінниця стане п’ятим містом в Україні, де з’явиться представництво Спілки українських підприємців (інакше – СУП). Завдяки цьому, місцеві бізнесмени зможуть налагодити зв’язок із колегами з інших регіонів та ефективніше відстоювати свої інтереси та права на загальноукраїнському рівні.
Близько 200 місцевих підприємців прийшли сьогодні, 3 жовтня, до ресторану Mont Blank, де їм презентували програму підтримки місцевого бізнесу завдяки двом меморандумам, які сьогодні підписала міська влада із “Ощадбанком” та СУП.
Читайте такоє: Вінниця першою в країні підписала меморандум з “Ощадбанком” щодо пільгового кредитування бізнесу
Якщо вранці міська влада підписала документ про співпрацю із “Ощадбанком” щодо пільгового кредитування, то вже після обіду – із Спілкою українських підприємців. Цей меморандум передбачає спільну роботу над питаннями щодо спрощення ведення бізнесу в регіоні, розвиток підприємництва та створення нормальних умов для цього.
- Ми вже були у багатьох містах, але такий формат співпраці, який у нас зараз вимальовується з Вінницькою міською радою – це буде вперше, – розповіла виконавча директорка Спільки українських підприємців Катерина Глазкова. – У нас вже є чотири офіційні представництва у Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі і тепер п’ятим містом стане Вінниця.
Швидкість створення такого представництва перш за все залежить від того, як скоро знайдуть кандидата, котрий очолить вінницьку “філію”. За словами Катерини Глазкової, СУП шукатиме незаангажовану, політично незабарвлену, але водночас активну людину, яка працюватиме не на власну користь, а заради місцевого бізнесу.
- Спілка в першу чергу захищає та лобіює інтереси незалежного бізнесу, який прозоро сплачує податки і створює робочі місця. У нас також є багато проектів, які спрямовані на розвиток, обмін досвідом, ідеями серед підприємців, а осередки на місцях дозволяють краще зрозуміти “точки болю” цих підприємців. У свою чергу ми, як велика всеукраїнська спілка, можемо допомогти їх вирішити на найвищих рівнях, адже лобіюємо інтереси навіть на законодавчому рівні, – продовжила пані Глазкова.
Зазначимо, що участь у СУП коштує членських внесків, які залежать від розміру бізнесу і починаються від 5000 гривень на рік. Наразі за півтора роки існування Спілки, до неї долучились понад 500 підприємств з усієї країни.
Окрім вінницьких підприємців, у залі також були представники місцевої влади, які розповіли про свою підтримку малого та середнього бізнесу. Зокрема, міський голова Сергій Моргунов зазначив, що сьогоднішня подія досить знакова для регіону, тому що саме такий захід: підписання меморандуму із Спілкою та відкриттям у місті її представництва – це той інструмент, який допоможе ефективніше налагодити діалог між підприємцями та міською радою.
- Звичайно, у Вінниці не все ідеально з точки зору співпраці влади та бізнесу. Без малого та середнього бізнесу місто не може розвиватися, тому що це нові робочі місця, податки, внесок у розвиток інфраструткори і наповнення міського бюджету і, в принципі, ми намагаємось відповідати європейським стандартам. Але завдяки такій співпраці ми зможемо краще зрозуміти, в яких питаннях нам варто проводити дерегуляцію.
- Знаю, що сьогодні в Україні є проблема, щодо позиції багатьох силових структур стосовно бізнесу, і прем’єр-міністр Володимир Гройсман досить жорстко дотримується позиції, що все має бути у рамках чинного законодавства, без різних “маски-шоу”. Ми ж, у Вінниці, готові захистити будь-який бізнес, якщо він прозорий, чесний, сплачує податки та створює робочі місця, – зауважив Сергій Моргунов.
У свою чергу перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко розповів, що сьогодні на рівні області теж постійно спілкуються із малим та середнім бізнесом, аби дізнатися, які у підприємців проблеми та виклики та як їм допомогти. Завдяки контактам із бізнесом, розпочали підтримувати кредитні механізми для суб’єктів малого та середнього бізнесу.
- Сьогодні підприємці можуть звернутися до обласної державної адміністрації і ми готові тим підприємцям, які створюють робочі місця, відшкодовувати кредитну ставку. Таким чином допоможемо підприємцям стати міцнішими.
Оцінюючи кількість присутніх бізнесменів у залі, президент СУП В’ячеслав Климов зауважив, що це результат синергії бізнес-спільноти та місцевої влади, і завдяки цьому до Вінниччини приходять інвестиції, будують нові заводи, започатковують нові підприємства, а це сприяє успіху не лише “на місцях”, а ще й має позитивний вплив для всієї України.
Читайте також: Від Pepsi до Mercedes: Нові заводи Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ
Після вітальних слів міський голова та президент СУП В’ячеслав Климов підписали Меморандум про співпрацю між Вінницькою міською радою та Спілкою українських підприємців. Урочистий момент присутні бізнесмени зустріли гучними оплесками.
- Меморандум передбачає, що ми відкриємо своє представництво у Вінниці. Оскільки ми дуже відкрита і демократична організація, то ми оголошуємо відкритий конкурс серед членів СУП. Кандидати, які хочуть стати представником у місті, мають подати свою заявку та створити презентацію, за допомогою якої дадуть відповідь, що вони можуть зробити, чому заслуговують на цю посаду і які їхні плани, як регіонального представника. Я запрошую активних вінницьких підприємців надсилати заявки, конкурс буде об’єктивним і переможе найбільш енергійний підприємець, який покаже перспективи Спілки у Вінниці, – розповів В’ячеслав Климов.
Наостанок, мер Сергій Моргунов висловив сподівання, що завдяки підписанню Меморандуму вінницькі підприємці зможуть краще заявити про себе на всеукраїнському рівні, а також подякував їм за допомогу мешканцям Вінницького та Калинівського районів після пожежі на військових складах поблизу Калинівки.
Фото Ольги Мірошниченко
Дякуємо!
Тепер редактори знають.