Публікації за датами

У Вінниці по вулиці Соборній відсьогодні відкрито проїзд усією ділянкою.

Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на допис Вінницької міської ради.

Так, на головній вулиці міста завершили ремонт дорожнього покриття на непарній стороні у напрямку Центрального мосту, на ділянці від Хлібної до Театральної.

Також відновили виїзд із вул. Гоголя на Театральну та рух Театральною до Соборної.

Йдеться, що аби тролейбуси повернулися до звичних маршрутів, залишилося виконати роботи на контактній мережі. За потреби вони триватимуть дві ночі. У випадку, коли технічні умови дозволять, усе виконають за одну ніч.

Після цього зупинка «Майдан Небесної Сотні» знову працюватиме у звичному місці, а також відновлять стрілочний перевод для повороту тролейбусів із Соборної на Театральну.

Вже від ранку неділі, 5 липня, тролейбуси №3, №9, №13 та №15 у напрямку вул. Київської знову курсуватимуть звичними маршрутами: Соборною, Театральною та через Київський міст.

Зазначено, що згодом планують розпочати ремонт на парній стороні Соборної – на ділянці від Театральної до Артинова.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Останні Новини Вінниці

Всі новини

Дякуємо!

Тепер редактори знають.