Чотири громади Хмільницького району отримали 13 генераторів від партнерів із Польщі
Публікація 25 Червня 16:10
Чотири громади Хмільницького району отримали 13 генераторів для забезпечення безперебійної роботи закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та об’єктів критичної інфраструктури.
Про це повідомляє «Вежа» з посиланням на начальницю Вінницької обласної військової адміністрації Наталю Заболотну.
Як зазначає очільниця ОВА, допомогу передали в межах обласного Плану стійкості. Генератори потужністю 6,5 кВт отримали такі громади:
– Козятинська громада — 2 генератори;
– Глуховецька громада — 3;
– Махнівська громада — 4;
– Самгородоцька громада — 2.
Крім того, громадам передали 28 мережевих подовжувачів для доукомплектування Пунктів Незламності.
Обладнання надійшло на Вінниччину від партнерів із Мазовецького воєводства Республіки Польща.
Фото – з телеграм-каналу начальниці Вінницької обласної військової адміністрації Наталі Заболотної
Дякуємо!
Тепер редактори знають.