У вінницькому «Подільському зоопарку» в родині альпак народилось маля.
Про це повідомляє «Вежа» з посиланням на допис Подільського зоопарку.
Хоч мама малечі має чорне забарвлення хутра, а татусь – біле, дівчинка народилась руденька.
Наразі всі члени родини перебувають у відкритому вольєрі. Відокремлювати татуся від мами з малям не довелось, так як він поводить себе по відношенню до малечі досить чемно.
За словами директора зоопарку Євгенія Ткачика, в раціоні мами-альпаки переважно комбікорм, прив’ялене сіно та свіжа морква. Малеча з перших годин життя віддає перевагу материнському молоку. Цей продукт вона може споживати до 6-12 місяців.
Всі охочі можуть відвідати зоопарк, щоб побачити, як виглядає потомство цих високогірних тварин з сімейства верблюжих.
Фото – зі сторінки зоопарку


Дякуємо!
Тепер редактори знають.