Публікації за датами

  • 07 Липня/ 11:36
    Місця

    Публікація07.07.1711:36

    Автор:Vежа

    Два вінницьких університети – у ТОП-50 рейтингу роботодавців країни

У топ-50 вишів за оцінками роботодавців потрапили два з Вінниці – ДонНУ та ВНТУ. Видання «Фокус» створило список кращих на основі опитування понад 30 роботодавців країни.

Суть такого оцінювання: наскільки відомі провідним компаніям країни ВНЗ, що випускають майбутніх працівників та що вони про них думають. За основу для дослідження були взяті перші 100 вишів щорічного рейтингу освітнього ресурсу osvita.ua.

У трійці лідерів опинилися відомі столичні університети: національний імені Шевченка (359 балів), «КПІ» (352 бали) та Києво-Могилянська академія (343 бали). У списку переважно  вищі навчальні заклади  з великих міст: Харкова, Києва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, але є і з Чернівців, Полтави, Тернополя, Сум, Івано-Франківська тощо.

Університети з Вінниці – ДонНУ імені Стуса посів 13 місце в рейтингу (134 бали), а Вінницький національний технічний університет – 29 місце (69 балів).

Фото i.amz.mshcdn.com

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть
Ctrl+Enter

Дякуємо!

Тепер редактори знають.