Публікації за датами

У Вінниці сьогодні, 27 грудня, поліція зафіксувала порушення доступу до місця безпеки під час масштабної повітряної тривоги та масованого обстрілу України. Цього разу йдеться про укриття по вулиці Зодчих.

Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на Вінницьку міську раду

У будинку, де визначено місце для тимчасового перебування населення, були зачинені двері.

– Під час повітряної тривоги такі приміщення мають бути відкритими без жодних умов. Коли цього немає, людей фактично залишають у небезпеці. Забезпечити безперешкодний доступ зобов’язаний балансоутримувач. У цьому випадку – голова ОСББ, – наголошує заступник голови робочої групи, заступник начальника відділу цивільного захисту Вінницької міської ради Артем Пасіченко.

Йдеться, що на маркуванні було вказано, що ключі є у чергового в офісі поруч, однак у цей час він був зачинений. Після цього громадський активіст Альберт Хомяк, який долучився до перевірки, зателефонував за номером відповідальної особи, зазначеним на табличці, проте йому ніхто не відповів.

– Я з Маріуполя і на власному досвіді знаю, що таке російське залізяччя в небі. У критичні хвилини рятують лише доступні приміщення в будинках – коли вони відкриті й чітко промарковані. Зачинені двері під час тривоги – це пряма загроза життю людей, – зазначив чоловік.

На місце викликали поліцію, яка прийняла заяву та зафіксувала факт порушення.

– Водночас у сусідньому дворі двері до приміщення, де можна було перечекати небезпеку, були відчинені, однак без належного маркування. Через це мешканці можуть просто не знати, куди йти у критичний момент, коли рішення доводиться ухвалювати за лічені хвилини, – йдеться у повідомленні міськради.

За інформацією робочої групи, у місті вже відкриті кримінальні провадження за кількома адресами через недоступність таких приміщень під час тривог. Цей випадок може стати шостим у переліку зафіксованих порушень.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Останні Новини Вінниці

Всі новини

Дякуємо!

Тепер редактори знають.