На Вінниччині минулої доби ліквідовано чотири пожежі

12:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині минулої доби ліквідовано чотири пожежі. Ніхто не постраждав.

Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, дві з них виникли в приватних житлових будинках через несправність пічного опалення. Зокрема, в с.Мар’янівка Гайсинської громади та в с.Курники Тиврівської громади.

У будинку с.Мар’янівка полум’я знищило підвісну стелю на площі 12 квадратних метрів та речі домашнього вжитку. В останньому випадку вогонь встиг знищити глинобитне перекриття будинку на площі 100 квадратних метрів та домашні речі.

Потрапляння малокалорійного джерела запалювання на горючий матеріал спричинило пожежу в господарчій будівлі м.Липовець. Там вогонь знищив дах споруди й домашні речі.

Ще одне загоряння ліквідували в господарчій будівлі м.Хмільник на площі 25 квадратних метрів. Загорілося через коротке замикання електромережі.

Фото – зі сторінки ГУ ДСНС у Вінницькій області у Facebook