Фандрейзинг, перформанси та стратегічне планування: стали відомі деталі програми “#Boost_4_Culture”

17:40
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці під час реалізації проєкту “#Boost_4_Culture” відбудуться освітні модулі, присвячені проєктному менеджменту, фандрейзингу, а також організаційному розвитку та стратегічному плануванню. А під час резиденцій можна буде довідатись більше, зокрема, про перформанси, кінематограф та візуальне мистецтво.

Про це розповіли організатори на першій презентаційній зустрічі проєкту, яка відбулась вчора у просторі “MONТАЖ”.

 

 

 

 

Нагадаємо, проєкт реалізовуватимуть з жовтня 2023 року по липень 2024 року. Так, протягом майже року проєкту релоковані та локальні культурні організації та спільноти, митці, менеджери культури, представники секторальних інституцій, креативного бізнесу, медіа “будуть вчитися на реальних кейсах, отримувати досвід від практикуючих фахівців, підвищувати свою організаційну спроможність, стратегувати та планувати діяльність, підвищувати рівень знань та вмінь” за такими напрямками, як культурний менеджмент, перформанс, візуальне мистецтво, кінематограф.

 

 

 

Загалом у програмі проєкту:
 10 тематичних освітніх модулів/лекцій раз на місяць (теорія+практика) із запрошеними експертами в партнерстві з ГО «ІНША ОСВІТА»;
– 4 резиденції раз на 2 місяці (тривалістю 2-5 днів), що сприятимуть навчанню учасників проєкту спільно з кураторами за напрямками: культурний менеджмент, перформанс, візуальне мистецтво, кінематограф у партнерстві з ГО «ІНША ОСВІТА», PORT AGENCY, MŌN та іншими представниками секторів культури.
– 5 культурних нетворкінгових подій за участі митців/організацій із різних регіонів України для взаємодії, обміну досвідом, популяризації сучасної української культури.

Зокрема, освітні модулі будуть присвячені наступним напрямкам:

20.10.23 –  Креативні індустрії та їхні впливи
17.11.23 – Операційний менеджмент та управління
08.12.23 – Проєктний менеджмент в культурі
січень 2024 – Event-менеджмент
лютий 2024 – Як комунікувати про свої проєкти: українська та закордонна аудиторії
березень 2024 – Бюджетування та фінансовий менеджмент
квітень 2024 – Фандрейзинг та його види
травень 2024 – Юридичні аспекти: бюрократія чи убезпечення себе?
червень 2024 – Організаційний розвиток та стратегічне планування
липень 2024 – Простори та їх можливості у Вінниці. Процес ревіталізації та його переваги

Наразі відомі дати проведення перших трьох модулів (до кінця 2023 року). Точні дати інших повідомлять всім зареєстрованим додатково електронною поштою. Зареєструватись на освітні модулі можна буде ТУТ.

Резиденції:

9-10 грудня 2023 – Резиденція: проектний менеджмент
25-28 січня 2024 – Резиденція: візуальне мистецтво
20-24 березня 2024 – Резиденція: кінематограф
8-12 травня 2024 – Резиденція: перформанс

Участь у проєкті зможуть взяти релоковані та локальні культурні організації та спільноти, представники креативних індустрій, креативний бізнес та медіа, а також митці та менеджери культури. Участь у проєкті безкоштовна.

Також протягом проекту буде можливість вільного доступу для роботи, реалізації ініціатив та проведення подій у культурному просторі «ПІЧ». Успішний досвід учасників, ініціатив та проєктів, коментарі лекторів та світлини з різних етапів проєкту BOOST_4_CULTURE зафіксують, зокрема, у мистецькому каталозі проєкту.

Проєкт “#Boost_4_Culture” було створено NGO “PLAI” за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Фото Євгена Симоненка