Юнацькі команди “Вінницьких Вовків” стали призерами міжнародного турніру збірних з американського та флаг-футболу

16:09

Юнацькі команди “Вінницьких Вовків” склали основу двох збірних України з флаг-футболу і стали призерами міжнародного турніру збірних з американського та флаг-футболу – New Generation Bowl 2022.

Як повідомляють “Вінницькі Вовки”, збірна U15 виборола срібний кубок турніру, а команда U17 отримала “бронзу”.

Зазначено, що ігри відбувались у п’яти різних вікових групах. Загалом взяли участь понад 300 юнаків та дівчат із шести країн.

Дякуємо всім захисникам України за можливість тренуватись, брати участь у чемпіонатах, підтримувати та розвивати дитячий спорт, – йдеться у дописі.