-
13 Листопада/ 14:56
Vinnytsia
Публікація13.11.1914:56
Стати державотворцем: у Вінниці студентів почали вчити впливати на країну. ФОТО
Протягом тижня вінницькі студенти та молоді активісти вчитимуться бути ефективними державотворцями. Форум з одноіменною назвою розпочався сьогодні, 13 листопада у вінницькому хабі “Місто змістів”.
Організаторами форуму виступили молоді люди з уже відомої організації “ДІЛИ” – екоплатформи, які у вересні організували масштабний еко-фестиваль на території “Кристалу”. Тепер студенти та студентки взялися за ще більш складну річ і мають на меті “прокачати” якості однолітків у сфері державного управління, бізнесу та громадської діяльності.
З 13 до 20 листопада включно місцеве студентство вчитиметься цьому у “людей, які творять зміни” вже сьогодні. Так, на відкритті форуму своїм досвідом реалізації успішних проектів поділилися вже відомі у Вінниці, діячки: директорка “Інституту розвитку міст” Аліна Дяченко, депутатка міської ради та натхненниця створення Молодіжного центру “Квадрат” Світлана Ярова, голова асоціації Євроклубів Вінниччини Єлизавета Савчук та Надія Лінчук з фонду “Подільська громада”.
Крім того сьогодні зі студентами спілкуватиметься представник “Української академії лідерства” Олександр Мєдвєдєв, а також представники ОДА та великих місцевих підприємств.
Загалом протягом тижня форуму його учасники здійснять освітні візити до вищих органів влади регіону, на підприємства, до громадських організацій та ЗМІ, а також пройдуть стажування.
Фото Олесі Яненко
Читайте також:
165 бойових зіткнень та мінус 1100 окупантів: зведення Генштабу та дані щодо втрат ворога за добу
Дякуємо!
Тепер редактори знають.