У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться тематична екскурсія виставкою “Життя без смартфона”, де відвідувачам покажуть старовинну фото-, відео-, та аудіотехніку ХІХ–ХХ століть.
Таким чином вже цієї неділі, 30 червня, вінничани зможуть дізнатися, як жили цілі покоління без цифрових технологій.
- Сучасні технології пронизують життя людей, розширюючи наші можливості до неймовірних горизонтів. Планшети, смартфони, нетбуки – ще понад десять років тому ці слова не викликали жодних асоціацій у пересічної людини, а нині без ґаджетів не обходиться ніхто. Вони стали таким самим атрибутом сучасної людини, як машина, одяг, чи навіть їжа, – йдеться в анонсі заходу. – Нині понад дві третини української молоді вже не уявляють свого життя без смартфонів. Невже можна обійтися без них? Так, можна! Наша виставка спонукає більше рухатися, перебувати на свіжому повітрі, вести здоровий спосіб життя, бути менш залежним від Інтернету.
В музеї зазначили, що на виставці “Життя без смартфона” можна буде побачити безліч “призабутих цікавих предметів”: музичні інструменти середини ХІХ століття; стереоскоп (оптичний бінокулярний прилад для перегляду “об’ємних” фотографій, такий собі тогочасний 3D прилад) початку ХХ століття; фотоапарат 1910-х років з колекції відомих просвітян родини Кульматицьких; а також радіо, патефон, радіолу, бабінний магнітофон, транзистор та телевізор 1940–1960-х років; перші відеокамери та лічильні апарати, спортивні знаряддя, дитячі іграшки тощо.
Зі слів організаторів, саме ці “призабуті предмети” робили життя не менш змістовним, радісним та повноцінним, “тому що ніщо не здатне замінити щирого людського спілкування”.
Також відомо, що на заході відвідувачі зможуть навіть зіграти в шахи та шашки, зробити фото на згадку, а в кінці отримають в подарунок буклет “Спортивна слава Вінниччини”.
Тематична екскурсія виставкою “Життя без смартфона” відбудеться у неділю, 30 червня, у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї (вулиця Соборна, 19), і триватиме з 15:00 до 16:00. Вхідний квиток (з урахуванням екскурсійного обслуговування та фотографування) – 20 гривень (для дітей та студентів) і 30 гривень (для дорослих).
Крім того, для участі в екскурсії потрібно обов’язково попередньо зареєструватися за телефоном: (063) 651 74 46, або за ЦИМ посиланням.
Фото – зі сторінки заходу у Фейсбук
Ілюстративне фото – cdn.fishki.net
Дякуємо!
Тепер редактори знають.