-
08 Лютого/ 19:44
Vinnytsia
Публікація08.02.1919:44
Що потрібно бійцям на передовій: перелік потреб станом на 8 лютого
В Україні війна досі триває, а отже волонтерська робота не припиняється. У Вінниці постійно збирають речі, які щодня потрібні бійцям на передовій.
Щоб допомогти волонтерам у цьому, VежА започаткувала цикл матеріалів, які публікуватимуться щотижня.
Зауважимо, що окрім наведеного нижче переліку потреб, про які волонтерам повідомили воїни, на передовій щодня та постійно потрібні: медикаменти, засоби особистої гігієни, домашні страви, цигарки, теплий одяг, солодощі, кава, чай, цукор, печиво тощо. Також завжди бійці радіють листам та малюнкам. Дякуємо, що підтримуєте захисників!
Станом на сьогодні, 8 лютого, існує наступний перелік потреб, про які вінницьким волонтерам повідомили воїни:
Хто збирає: Андрій Сірак та Андрій Нечипорук
Збір – до 25 лютого
З не закритих минулого тижня потреб:
Для різних підрозділів ЗСУ:
– Ліки: противірусні, протизастудні, жарознижувальні та протизапальні. Особливо потрібні протизастудні засоби, які можна заливати гарячою водою
– Теплий одяг: шкарпетки, рукавички
– Скоби
– Плівка
– Маскувальні сітки (білі та звичайні) – щонайменше 12 одиниць
– Ломи, кирки, снігові лопати
Для морських піхотинців:
– 4 акумулятори 90 Вт
– Електрокабель (200 метрів)
– Нова потреба: Ноутбук. Як зазначив Андрій Сірак, “най це буде не новий, та не супер швидкісний, бо на ньому ніхто у “танчики” грати не буде… хлопцям потрібно для роботи! Тому буду вдячний, можливо хто має таку цяцьку, яка просто пилом удома припадає?“.
Як звітують волонтери, за минулий тиждень зібрано приблизно 1 000 гривень, втім вдалося закрити потреби:
– Вдалося домовитись щодо ремонту двигуна Т4 для спецпідрозділу під Донецьком
– Одяг для механіків (зібрано завдяки партнерам з Польщі)
– Біноклі (завдяки волонтерці Ларисі Полулях)
– Один акумулятор (придбано за кошти, які були зібрані раніше)
– Бензопилку для морських піхотинців пообіцяв придбати благодійник
– Волонтерам передали пральну машину, яку невдовзі буде відправлено бійцям (Луганський напрямок)
– Зібрали 30% від потреб ліків.
Окрім того, волонтери розмістили фотозвіти про поїздку до бійців, що відбулась минулого тижня. Публікуємо тільки невелику частину фото з бійцями, які отримали допомогу. Андрій Сірак та Андрій Нечипорук повідомили, що протягом двох діб (з 6 годинами перерви на сон), вдалося відвідати понад 20 підрозділів (Авдіївка – Широкіно).
Окрім того, волонтери завітали в Мар‘їнку, щоб передати 60 комплектів “шапка+шарф” для малозабезпечених родин та дітей, а також до дитячого садочку під Авдіївкою, щоб передати телевізор, канцтовари, солодощі та продукти.
Також волонтери опублікували відео, на якому захисники (неподалік Авдіївки) дякують учням школи-ліцею №7, які передали бійцям підписаний Прапор України.
В іншому відео боєць дякує від імені захисників шахти Бутівки вихованцям вінницької школи-гімназії №1 за інший підписаний прапор. Волонтери пишуть, що цей стяг воїни пообіцяли підняти на передовій позиції на околиці Донецька.
Повний звіт цих волонтерів можна прочитати на їхніх сторінках у Фейсбук. Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити волонтерам або написати їм: Андрій Сірак (067-430-79-78), Андрій Нечипорук (067-947-59-27). Картка для пожертв: 5168 7427 0814 0383 Сірак А. С. або 5168 7422 0330 0607 Нечипорук Андрій Олексійович.
Тетяна Власюк (Хитра)
Як прозвітувала волонтерка, станом на сьогодні усі потреби, оголошені минулого тижня – закрито. Зокрема:
– оплатили 5 326 гривень за зчеплення на Jeep Cherokee для 5 батальйону УДА (Українська добровольча армія).
– оплатили три форми (1 450 гривень кожна) для бригади медиків
– вдалося знайти благодійника, який подарує волонтерам медичний рюкзак (вартість – близько 3 000 гривень)
Як зазначила волонтерка, частину потреб вдалося закрити завдяки сумі у 5 тисяч гривень від благодійника з Вінниці, який побажав залишитись невідомим. Також від української Діаспори міста Тарагони (Іспанія) надійшло 10 521 гривень, решту – 11 300 гривень – вдалося зібрати завдяки небайдужим благодійникам з Вінниці та всієї України. Таким чином протягом минулого тижня було зібрано майже 22 тисячі гривень.
Контакти Тетяни Власюк (Хитрої): 098 957 94 70, Тетяна Власюк у Фейсбук. Картка для пожертв: 5168 7422 1795 9562 Приват Банк (отримувач – Хитра Тетяна Володимирівна).
Хто збирає: Лариса Полулях (волонтерська група «Бойові бджоли» – Combat bees)
Волонтерка Лариса Полулях ще понад місяць тому повідомила про потребу у запчастинах для ремонту двох військових автівок 3-го окремого полку спеціального призначення (“кіборги”, тримали оборону ДАПу). Ці авто (“Баггі”) використовують для розвідки та евакуації. Машини є авторськими, їх “Бойові бджілки” конструюють ще з 2014 року.
Тож нині знову йдеться про наступні потреби для 3-го полку на ремонт та модернізацію автівок: 4 000 євро на мотори, 15 000 для обклейки корпусів обох автівок. Також волонтерка зазначила, що досі потрібна допомога в доставці по районах Вінницької області подарунків для дітей загиблих АТОвців та понад двом сотням батьків загиблих бійців.
Що стосується звітів, то Лариса Полулях повідомила, що нині з оголошеного раніше переліку вдалося закрити тільки потребу в незалежному опаленні – пічці вартістю 17 тисяч 500 гривень для 3-го полку.
Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити або написати волонтерці: 067 700 50 76 та 093 00 67 617. Картка для пожертв: 5168 7427 2297 8362 ПриватБанк (отримувач – Лариса Алімівна Полулях). Лариса Полулях у Фейсбук. Сторінка “Бойових бджіл”.
___
Андрій Нечипорук – прапорщик спецназу, нині є приватним підприємцем. Андрій Сірак – начальник обласного КП “Автобаза обласної ради”. Андрій Сірак та Андрій Нечипорук, які волонтерять з самого початку війни, не входять до жодної спілки чи організації, а збирають допомогу військовим власними силами. Прочитати про них можна за цим посиланням.
Тетяна Власюк (Хитра) – вінницька волонтерка, яка постійно збирає допомогу для бійців на передовій, а також для дітей на мирних і окупованих територіях. Не належить до волонтерських організацій, збирає допомогу власними силами.
Лариса Полулях – вінницька волонтерка, є координаторкою волонтерської групи «Бойові бджоли» (Combat bees), яка з 2014 року надає допомогу учасникам АТО, членам їх родин, вдовам, надає безкоштовно правові консультації та друковані посібники з правової допомоги. Лариса Полулях організовує лікування та реабілітацію військових за кордоном. Більше про волонтерку можна прочитати за цим посиланням.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.