Публікації за датами

  • 03 Липня/ 19:00
    Новини

    Публікація03.07.1819:00

    Автор:Сергій Стриж

    На Вінниччині селяни врятували лелеченят, які постраждали від буревію. ВІДЕО

Негода, що вирувала на Вінниччині наприкінці червня, завдала шкоди не лише людям, а й тваринам. В селі Літинка Літинського району сильний вітер повалив старого ясена, на якому було гніздо лелек з пташенятами. В наслідок падіння маленькі чорногузики сильно постраждали.

У гнізді, яке вітер скинув на землю разом з поваленим деревом знаходилось троє пташенят, які ще не вміють літати. Лелеченята  упали на людські городи і сильно забилися. Тут постраждалих птахів і знайшли місцеві мешканці, стали опікуватись ними як власними дітьми.

Від сильного удару об землю під час падіння одне з лелеченят захворіло і згодом померло. У ще одного виявилась зламаною предплічна кістка. Його доправили до місцевого ветеринара, який наклав пов’язку і втішив, що рана з часом загоїться.

Пташенята ще дуже маленькі, не вміють самі знаходити їжу, то ж селяни годували їх власноруч, примусово заливали у дзьоб молоко. Місцева малеча спеціально для чорногузиків ловила рибу, збирала жуків, приносила кашу і хліб.

Люди уже мали намір віддати лелеченят в зоопарк, аби там вони були серед своїх, аж тут повернулися батьки-лелеки, які прийняли пташенят і почали про них турбуватися: годувати, вчити літати.

Рятівники буслів впевнені, що у же восени нова родина полетить у теплі краї. А поки що селяни облаштували для лелечої малечі нове гніздо.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Сергій Стриж
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть
Ctrl+Enter

Дякуємо!

Тепер редактори знають.