9 березня у Вінниці оголошено Днем жалоби

12:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

Понеділок, 9 березня, оголошено у Вінниці Днем жалоби у зв’язку з похованням лейтенанта Дмитра Фірсова. Він загинув 6 березня поблизу Кримського, що на Луганщині. 

Про це йдеться на сторінці Вінницької міської ради. Прощання з лейтенантом 93-ої окремої механізованої бригади відбудеться 9 березня в Будинку офіцерів. Воно триватиме з 11-ої ранку до 13:00

Нагадаємо, що військовослужбовець Дмитро Фірсов з позивним “Фірс” загинув унаслідок підриву БМП на невстановленому вибуховому пристрої. Ще троє бійців отримали поранення. 

До війни Дмитро Фірсов разом із сім’єю жив у Донецьку. Від початку окупації Донбасу російськими окупаційними військами взяв до рук зброю й пішов обороняти рідну землю. Спочатку був добровольцем у батальйоні «Донбас», а за кілька місяців перейшов у 93-тю бригаду, – йдеться у повідомленні міської ради. 

На знак вшанування пам’яті Дмитра Фірсова завтра у Вінниці будуть приспущені прапори України на будівлях місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій. Окрім цього Виконавчий комітет міської ради рекомендує вінницьким підприємствам усіх форм власності долучитись до вшанування пам’яті загиблого. Для цього необхідно вивісити на приміщенні прапор України з чорною траурною стрічкою. 

Фото: ВМР