7 порад, які допоможуть обрати магазин якісного одягу

12:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

7 порад, які допоможуть обрати магазин якісного одягу

Ви теж напевно чули історії або ж потрапляли у них, коли замовлений одяг не відповідав очікуванням. І ще добре, якщо це просто невдалий розмір і є можливість зробити заміну. А буває ж, що продавці поводяться нечесно й висилають те, що й одягом назвати важко. Щоб не потрапляти в такі історії, напишемо кілька підказок, які допоможуть вам бути обачними. Так ви можете купити жіночий одяг, який точно буде таким, як в описах, як це заявлено на сайті onebyone.ua.

На що дивитись, щоб перевірити магазин?

Важливим у виборі надійного магазину одягу є презентація бренду:

  1. Чи має компанія свій особистий сайт і представництво в різних соціальних мережах. Чому важливо, щоб вона мала кілька ресурсів? Це вказує, що вона активно розвивається і зацікавлена в покупцях.
  2. Чи є представництво в різних містах у вигляді шоурумів та магазинів. Чим активніше позиціонує себе бренд – тим більше він піклується про довіру, й точно гарно обслуговуватиме своїх клієнтів.
  3. Чи достатньо гарно презентує бренд через оформлення, брендовий стиль, подання інформації. Будьте пильні і оминайте тих, хто нечітко консультує і подає розмиту інформацію про свій одяг.

 

Загальне враження, те, як магазин попрацював над зовнішньою картинкою – перший ключик, котрий підкаже чи вартий цей бренд уваги. Чи сучасний він, чи йде «в ногу» з трендами у підході до торгівлі.

Умови обслуговування – наше все

Проте однієї картинки не достатньо. Оцініть також чи пропонує магазин гарні умови обслуговування:

 

  1. Наскільки широкий асортимент, щоб ви змогли обрати та в разі потреби обміняти на щось інше, якщо вам не сподобається, як на вас сидить перша річ. Наприклад, на One By One якісно попрацювали у цьому плані і тут є одяг різного типу, аксесуари, в’язані вироби, взуття, білизна тощо.
  2. Наявність обміну та повернення. Це вкрай необхідні деталі для покупок онлайн, якими не потрібно соромитись користуватись. Ви маєте на це право, щоб отримати речі, які справді вам подобатимуться не лише на екрані, а й у житті. В разі непорозумінь, головне, не нервувати, і спокійно все з’ясувати з менеджерами, оскільки навіть у найвідповідальніших магазинів бувають збої та помилки, зокрема й через служби доставлення. Але надійні – завжди виправляють усі хиби.
  3. Великий набір можливостей оплат та доставлення, які включають популярні для торгівлі способи. Так ви можете обрати зручний варіант, що вказує на турботу магазин про своїх покупців.

 

Та, найголовніше, зважайте, як продавець з вами комунікує. Зв’язуйтесь телефоном, пишіть, запитуйте, уточнюйте всю потрібну інформацію – якісні консультації від менеджерів також вказують на порядність магазину, на те, що він чесно виконуватиме свою роботу. В такі магазини завжди приємно повертатись і знову купувати гарні речі, аби тішити себе.