× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

62 тисячі на бізнес можуть отримати переселенці Вінниччини: оголошено конкурс грантів

14:55
Автор: Юлія Плахтій

Гранти на мікропідприємництво до 62 000 гривень можуть отримати вимушено переміщені особи та представники вразливих категорій населення Вінниччини.

Відповідний проект має назву «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» – його оголосила Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії». Про це повідомляє Radnyk.org.

Учасники проекту матимуть можливість пройти тренінги із самозайнятості, мікропідприємництва, професійної орієнтації; отримати індивідуальні консультації зі складання бізнес-планів чи заявок на професійні курси; захистити бізнес-план або заявку на професійні курси; отримати грант на самозайнятість, мікропідприємництво чи професійні курси.

Гранти надаються у сумах:

  • самозайнятість: до 650 EUR (≈18 800 гривень);
  • мікропідприємництво: до 2150 EUR (≈62 200 гривень);
  • професійне орієнтування (курси перекваліфікації): до 400 EUR (≈11 500 гривень).

Для участі у проекті потрібно подати заявку до кінця квітня. Учасники будуть відібрані за результатами конкурсу – ними можуть бути ВПО з Донецької, Луганської областей та Криму або ж місцеві мешканці – особи, які належать до вразливих категорій населення, віком від 18 до 60 років.

Для того, щоб долучитися до участі у проекті потрібно:

  • зателефонувати представнику «Джерело надії»: 098-425-00-70 066-368-78-48 063-398-27-02;
  • завітати до ГО у погоджений час (вул. Стеценка, 48), маючи з собою наступні документи: довідка ВПО (лише для переселенців); паспорт та ідентифікаційний код; свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи «Мікропідприємництво», для групи «Самозайнятість» – як перевага); документи, що підтверджують приналежність до вразливих категорій населення.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та впроваджується Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.