× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

50 тисяч на соціально-культурну ідею: у Вінниці стартує черговий конкурс проектів

15:17
Автор: Юлія Плахтій

Конкурс проектів інститутів громадянського суспільства (ІГС) передбачає виділення з бюджету коштів на реалізацію проектів, які так чи інакше відповідають Стратегії розвитку «Вінниця – 2020».

Вже цієї п’ятниці, 14 квітня, розпочинається прийом заявок на участь у конкурсі. Зокрема, до участі допускаються проекти, що сприяють розвитку громадянського суспільства, економічного благополуччя, підвищують якість надання комунальних послуг та загалом спрямовані на покращення якості життя вінничан.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські об’єднання та їх відокремлені підрозділи зі статусом юридичної особи, творчі спілки, які мають право на отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів.

Мінімальний розмір гранту складає 10 тисяч гривень, максимальний – 50 тисяч гривень.

Основними критеріями відбору проектів є актуальність для громади Вінниці, важливість отриманих результатів та доцільність з огляду на витрачені ресурси. До участі в конкурсі допускаються проекти, які передбачають співфінансування в розмірі не менше 25% власного внеску ІГС.

Заяву та документи на участь у конкурсі необхідно подавати до відділу звернень апарату міської ради та її виконкому (вул. Соборна, 59, перший поверх) з позначкою: «Для департаменту правової політики та якості міської ради».

Електронні копії реєстраційної картки, опису та кошторису соціально-культурного проекту, а також досвід ІГС у реалізації проектів, необхідно надіслати у doc-форматі на e-mail: konkursNGO@vmr.gov.ua з надписом у темі: «Конкурс соціально-культурних проектів 2017».

Кінцевий термін подачі проектів в друкованому та електронному вигляді – 15 травня 2017 року до 18:00.

Додаткову інформацію можна отримати у департаменті правової політики та якості міської ради (вул. Соборна, 59, каб. № 710), за телефонами: 59-51-36, 59-51-55, або e-mail: info@vmr.gov.ua.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.