+264 паркомісця: у Вінниці минулого року облаштували вісім нових парковок

13:25
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Оскільки у Вінниці постійно збільшується кількість приватних автівок, щороку триває робота над збільшенням пропускної здатності доріг та підвищенням рівня безпеки автошляхів міста.

Як повідомляє Вінницька міська рада, в першу чергу йдеться про облаштування нових парковок – їх минулого року було створено вісім (на 264 місця).

Зокрема було облаштовано паркувальні майданчики під час будівництва нових доріг по вулицях Тимофіївська (на 40 місць), Бортняка  (на 42 місця) та Верхарна (на 20 місць).

Також місця для тимчасових стоянок по вулицям Маяковського (15 місць), Магістратській (поблизу вулиці Лесі Українки, на 60 місць), по проїзду Келецькому (37 місць). Крім того, з’явилась парковка на 15 місць поруч із перехрестям вулиць Шимка і Антонова: 15 місць для тимчасових стоянок приватного транспорту.

35 місць облаштовано по вулиці 600-річчя (ділянка від вулиці Келецької до Хмельницького шосе, де раніше автівки паркувались стихійно): еко-парковки  виконані зі спеціальної бетонної плитки, яка має лунки з землею, де й росте трава. Їхньою перевагою є не лише екологічність та естетичність, а й краще поглинання вологи після опадів.

Читайте також: Петиція: у Вінниці пропонують облаштувати платні парковки