23 січня в Україні мають оголосити днем жалоби

14:32
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Завтра, 23 грудня, в Україні буде оголошено днем жалоби у зв’язку із загибеллю 15 осіб у незаконному будинку для літніх людей у Харкові.

Про це пише інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна” з посиланням на президента України Володимира Зеленського:

– Я підпишу указ – завтра буде день жалоби на державному рівні.

Як пише “Українська правда”, вчора, 21 січня в Харкові в двоповерховому житловому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей, виникла пожежа на другому поверсі. У будинку на момент пожежі перебували 33 людини, 15 з них загинули, 11 постраждали. Правоохоронці затримали 4 людей, причетних до організації діяльності пансіонату.

Фото – “Українська правда”

Наразі перевіряють три версії трагедії: підпал (занесення стороннього вогню), необережне поводження з вогнем в побуті та з електроприладами та замикання електромережі.

Як ідеться на “Урядовому порталі”, приватний будинок не був облікований у Реєстрі надавачів соціальних послуг, відомості про його функціонування у Департаменті соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації відсутні. У зв’язку з трагедією в усіх областях України перевірять законність будинків для літніх людей, а також умови проживання в них.