213 км/год: авто з вінницькими номерами потрапило до антирейтингу Патрульної поліції. ФОТО

17:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницькі водії вже двічі потрапляли до антирейтингу Патрульної поліції України за значне перевищення швидкості з моменту встановлення на дорогах України камер автоматичної фіксації швидкості. 

Нагадаємо, що з 1 червня, коли почали діяти камери автоматичної фіксації швидкості, патрульні щодня публікують фото авто-порушників, зазначаючи частину державних номерних знаків таких автомобіль. Зокрема, поліцейські оприлюднюють ту частину знаку, за якою можна визначити регіон, в якому зареєстровано автомобіль порушника.

Так, 11 червня автомобіль на вінницькій реєстрації Audi A6 з номерами АВ 550*** рухався по трасі Київ-Чоп зі швидкістю 213 км/год. Зазначимо, що на цій ділянці дороги дозволена швидкість становить 110 км/год.

А ось 6 червня ще один водії з авто на вінницькій реєстрації встановив інший вид “антирекорду”. Так, протягом дня водій автомобілю Hyundai Santa Fe, ДНЗ AB085*** порушив швидкісний режим дев’ять разів.

Найбільше ж перевищував швидкість серед авто, виявлених на дорогах України завдяки автоматичній фіксації, водій Volkswagen Touareg. 11 червня це авто на столичній реєстрації з номерами АА969*** рухалося зі швидкістю 237 км/год.

Зазначимо, що поряд із фіксацією в автоматичному режимі, поліція продовжує працювати з приладами для вимірювання швидкості TruCAM. Так, згідно з мапою, опублікованою на сайті патрульної поліції, видно, що у Вінниці “труками” працюють на Хмельницькому шосе.

Нагадаємо, що штраф за перевищення швидкості складає 255 грн у разі перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 км/год але не більше50 км/год.

510 грн. водію доведеться заплатити за перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 50 км/год.

Штраф зменшується на 50%, якщо його сплачено протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови.

Читайте також: “На 70% зменшилася кількість ДТП з пішоходами”: мер Вінниці прокоментува вимогу звільнити Перлова. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.