20 000 на гітари, мікрофон і піаніно: у Вінниці нагородили музично обдарованих дітей. ФОТО

13:58
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Завдяки стипендіальному конкурсу від корпоративного фонду гурту “ТІК” четверо вінничан і вінничанок придбають музичні інструменти, щоб вдосконалювати свої вміння і підкорювати нові конкурси та фестивалі. 

Сьогодні, 28 жовтня, талановита молодь з Вінниці отримала грошові стипендії від корпоративного фонду гурту “ТіК”.

Загальний бюджет цьогорічного конкурсу 20 000 гривень, які розділили між собою четверо талановитих дітей. Таким чином, завдяки проекту, Владислав Челебієв придбає гітару, Мілана Пчелінцева – фортепіано, Тетяна Олексієнко – професійний мікрофон, а Максим Король – класичну гітару. Всі вони отримали гранти у розмірі від 4000 до 5000 гривень.

На зустрічі з стипендіатами в креативному просторі «Артинов» були присутні Віктор Бронюк та голова правління фонду громади «Подільська громада» Леся Найчук. Цьогоріч на конкурс подали заявки вісім учасників і учасниць, серед яких журі обрало четверо переможців.

Деякі зі стипендіатів вже вдруге перемагають у конкурсі. Наприклад, Максим Король, який розповів, що йому дуже імпонують проекти, які підтримують сучасну молодь:

– Я помітив цей проект в Інтернеті. До речі, минулого року також брав участь і був стипендіатом. Але люди ростуть і в них збільшуються потреби. Наприклад, цього року мені вже потрібна нова гітара.

Разом із журналістами батьки та представники фонду ще раз переглянули відео стипендіатів та вручили сертифікати всім переможцям.

– Ми сьогодні зібралися на таку неформальну зустріч без довгих промов. Ми просто хочемо поспілкуватися, вручити символічні сертифікати вам на ті заявочки, які ви писали. Насправді дуже хочу вам подякувати за цю креативність, – сказала Леся Найчук.

Публікуємо тексти коротких промов стипендіатів, де вони розповідають свої музичні історії.

Тетяна Олексієнко: Скільки я себе пам’ятаю, я завжди співаю. З чотирьох років почала займатися професійно вокалом. В шість років був мій перший конкурс «Крок до мрії» і моє перше Гран-прі. Моя вчителька по вокалу Оксана Славна навіть написала мені пісню «Крок до мрії», яка стала девізом мого життя. До 12 років я вже стала лауретом багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, а також фіналісткою проекту «Голос діти-3» та «Яскраві діти України». Любов до музики привела мене у військовий оркестр Повітряних Сил Збройних Сил України. Я з великим задоволенням співаю з ними у різних куточках нашої країни. А також цього літа ми їздили і співали у містах зони АТО. Я мрію співати, навчатися, вдосконалюватися і стати всесвітньовідомою співачкою. І якщо мені пощастить отримати стипендію, я відразу придбаю професійний мікрофон, щоб займатися вокалом вдома.

Максим Король: Я маю музичну мрію. З дитинства опановую гру на класичній гітарі і дуже хочу досягти вершин музичної майстерності, віртуозно виконуючи всесвітньовідомі твори. Музика для мене – це натхнення та спосіб самовираження. Музика здатна об’єднувати людей і в цьому її найбільша сила. Цього навчального року на мене чекають два всеукраїнські конкурси та фестивалі і я доведу, що гідний бути стипендіатом корпоративного фонду гурту «ТІК».

Мілана Пчелинцева: Мені 10 років. Я живу в місті Вінниця, у 2014 року я переїхала сюди з Донецька. Мені дуже подобається танцювати та співати. Я ходжу на вокальний ансамбль «Джерельце» та зразковий ансамбль народного танцю «Радість». З дитинства мрію грати на якомусь музичному інструменті. Цього року я пішла в музичну школу і там я вчусь співати та граю на фортепіано. Для свого розвитку я хочу займатися вдома, але в мене нема можливості. Тому я хочу мати вдома фортепіано.

Владислав Челебієв: Мене звати Влад, мені 9 років. Три року тому я приїхав до Вінниці із Маріуполя, тому що там почалася війна. Щоб відволіктися від війни мене батько записав на дзюдо, а мама – на вокал, тому що з раннього дитинства ми з дідусем співали пісні і в мене це класно виходило. Тепер я займаюся в міському палаці мистецтв «Зоря» і беру участь у різних конкурсах та заходах міста. Стипендію хочу отримати для того, щоб здійснити свою мрію – купити електронну гітару, щоб грати на ній та співати.

Віктор Бронюк зазначив, що підтримка Фонду насправді незначна, але це може бути певною сходинкою до великих мрій дітей:

– Дуже добре, коли працюючи над проектними заявками, ви чітко розумієте яка ваша мрія, ви чітко розумієте чому ви це хочете. А ми в свою чергу трошечки підтримуємо, надаємо фінансову допомогу і завжди тішимося, коли ваші мрії збуваються. Якщо ми можемо стати для вас якоюсь сходинкою до великого шляху, то для нас це найбільша нагорода.

Віктор додав, що важливою є як підтримка батьків: фінансова та духовна, так і сама мотивація дітей:

– Для дітей подібні конкурси важливі, бо вони розуміють, що багато залежить від них самих. Батьки можуть підтримати, але якщо вони мають в житті якусь мету, мають якусь мрію, то вони можуть досягнути неймовірних висот.

Батьки також подякували Віктору та Фонду за підтримку дітей, а діти подарували музичні номери всім присутнім у просторі.

Фото Ольги Мірошниченко 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.