15 років ув’язнення: Вінницький апеляційний суд залишив у силі вирок щодо гранатометника “ДНР”

17:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький апеляційний суд залишив у силі вирок міського суду, яким за державну зраду жителю Донеччини Сергію Медвєдю призначено 15 років ув’язнення. У вироку йдеться, що обвинувачений добровільно звернувся до військкомату терористичної організації “Донецька народна республіка” та став гранатометником армії так званої “ДНР” у складі збройних сил росії.

Водночас в повідомленні Вінницького апеляційного суду зазначено, що Сергій Медвєдь не брав участі у судовому засіданні апеляційної інстанції. Із Запорізького слідчого ізолятора до ВАС надійшла інформація, що обвинуваченого передали працівникам Служби безпеки України “для вжиття заходів, пов’язаних із процесом його обміну”.

Загалом, відомо, що обвинувачений виконував бойові завдання з охорони та оборони стратегічно важливих перехресть доріг і військової техніки збройних сил ворожої держави.

Також зазначається, що апеляційну скаргу подав адвокат обвинуваченого. Наполягав на скасуванні вироку та закритті провадження. За його словами, Медвєдь перейшов на бік РФ під примусом, боячись за свої життя і здоров’я. За словами ж прокурора, доказів, що підсудний пішов служити не з власної волі, немає.

Фото – пресслужби Вінницького апеляційного суду