10 мільйонів тестів та мільйон масок для аптек: Зеленський анонсував прибуття в Україну вантажу з Китаю. ВІДЕО

12:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні 20 березня анонсував прибуття в Україну з Китаю 10 мільйонів “високоточних лабораторних тестів” та “400 тисяч експрес-тестів”. Також Зеленський повідомив, що невдовзі до українських аптек надійде “мільйон масок”.

Окрім того, у своєму відеозверненні Зеленський зазначив, що в Україні одужав перший пацієнт, в якого раніше було діагностовано Covid-19.

“Найперше – ми маємо дуже радісну новину. Пацієнту з Чернівців було зроблено повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І він вдруге показав негативний результат. А отже – можемо констатувати офіційно: в Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу!”, – сказав Зеленський.

Крім того президент повідомив, що Україна отримала “першу партію експрес-тестів, виготовлену Інститутом молекулярної біології Національної академії наук України”.

За словами Зеленського, в найближчі 48 годин очікується прибуття в Україну з Китаю:

• 10 млн високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України;
• 10 апаратів штучної вентиляції легень;
• 1 млн масок, які надійдуть в українські аптеки;
• 100 тис. масок підвищеного захисту для лікарів і працівників поліції;
• 400 тис. експрес-тестів;
• 10 тис. літрів дезінфекційної рідини.

“Ми зробимо все, щоб забезпечити засобами індивідуального захисту, експрес-тестами, дезінфекторами кожного громадянина України. Кожного з вас”, – зазначив президент.

Також глава держави зазначив, що “за останні п’ять днів ми повернули понад 50 тисяч українських громадян. На сьогодні заплановано 42 авіарейси, які доставлять ще вісім тисяч українців.”

Водночас зі звернення не зрозуміло, які саме маски отримають українські аптеки та коли саме їх можна очікувати в роздрібних мережах. Те ж саме стосується “10 мільйонів тестів” та “400 тисяч експрес-тестів”, – у своєму зверненні президент не уточнив, про які саме тести йдеться.

Читайте також: Аптечний дефіцит: у вінницьких аптеках розповіли, чи варто очікувати масок і що є в продажу зараз

Читайте також: МОЗ повідомляє про смерть жінки від коронавірусу в Івано-Франківській області

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.