«1 рік на службі»: соціальний ролик про вінницьку патрульну поліцію. ВІДЕО

19:40
Автор: Андрій Качор

До першої річниці запуску патрульної поліції у Вінниці, інформаційний портал Vежа спільно з Inside Promotion та патрульною поліцією створили соціальний відеоролик.

“Відео має назву “Патрульна поліція Вінниці: 8760 годин, 365 днів, 1 рік на службі”, з ініціативою його створення до нас звернулася прес-секретар вінницьких патрульних Тетяна Фіщук ще восени”, – розповідає головний редактор Vежі Андрій Качор.

Редактор пояснює: “Ми довго думали, в якій стилістиці зробити ролик, але зрештою вирішили не відходити від загальної стилістики багатьох наших подібних роликів і відзняти понад 10 годин відео під час патрулювання та кілька постановочних кадрів. На все це наклали найцікавіші, на нашу думку, статистичні дані року роботи поліції у Вінниці та відповідний саундтрек авторства американського композитора Зека Гемсі (Zack Hemsey) ”.

Операторська робота, монтаж та графіка – знову “справа рук” хлопців з Inside Promotion, Сергія Немировського та Дмитра Тищенка.

Робота над відео загалом тривала майже місяць, буквально в останній момент нам потрібно було дозняти кілька “постановок”, тож за браком часу, а відтак і акторів, зніматися довелося мені та моїй дружині Лесі. Мене, наприклад, “затримували” та вдягали кайданки”, – розкриває подробиці Качор.

Прем’єра відео відбулася сьогодні в міському палаці мистецтв “Зоря” під час урочистого відзначення річниці патрульної поліції перед сотнями правоохоронців. Наразі відео можна переглянути на нашому YouTube-каналі та на сторінці у Facebook.